מכבי חיפה חזרה היום (חמישי) להתאמן והמשיכה להתכונן לקראת הדרבי מול הפועל חיפה בשבת הקרובה, כאשר לאימונים חזרו שחקני הנבחרות השונות, נטע לביא, מוחמד אבו פאני, סאן מנחם ועופרי ארד.

בניגוד לארבעה שחזרו לאימונים אחרי חזרתם מהמשימות הבין לאומיות, טאלב טוואטחה התאמן חלקית בלבד ובספק לדרבי בעקבות רגישות בשריר הירך האחורי, זכר למשחק מול נבחרת צ'כיה ביום ראשון האחרון. אגב, טוואטחה לא שותף ב-0:1 על סקוטלנד מתוך רצון שלא לסכנו. 

טאלב טוואטחה (עמרי שטיין)טאלב טוואטחה (עמרי שטיין)

בנוסף לטוואטחה, גם יובל אשכנזי ורמי גרשון התאמנו באופן חלקי ולא נראה שייכללו בסגל למשחק מול היריבה העירונית מהצד האדום של העיר. אצל אשכנזי אמנם חלה הטבה משמעותית מאז פציעתו, אבל בחיפה לא ירצו לקחת סיכונים ויעדיפו לחכות עם חזרות למשחקים.

יובל אשכנזי (עמרי שטיין)יובל אשכנזי (עמרי שטיין)

מי שימשיך לקבל קרדיט כמגן שמאלי הוא המגן סאן מנחם, שהצטיין בניצחון על סקוטלנד. בנוסף, בחיפה מרוצים מאוד גם מהשתלבותו בהרכב הנבחרת של הקפטן נטע לביא שמסומן בין השחקנים שיהוו את דור העתיד של הקמפיין הבא. רק לקראת האימון המסכם מחר ניתן יהיה לדעת באיזה מערך והרכב יחליט ברק בכר לעלות, כאשר נראה שההתלבטות העיקרית של המאמן היא בין אחד מהשניים: מוחמד אבו פאני או גודסוויי דוניו במקום יהאב אל עביד.

נאתכו ודסה: "רוצים שוילי יישאר"