בהפועל חיפה יש כוונה להאריך את חוזהו של הבלם ניסו קפילוטו לפחות בעונה אחת נוספת. בקבוצה מרוצים מאד מהבלם שחזר במהלך העונה למרכז ההגנה אחרי שהתאושש מפציעה ארוכה. קפילוטו כבש אתמול (שני) את השער השני בניצחון 1:3 על בית"ר ירושלים והבלם זוכה להערכה גדולה מאד במועדון. אגב, גם בן והבה שחזר לעצמו מסיים חוזה אבל לגביו טרם התקבלה החלטה אם ימשיך. 

הבעלים יואב כץ יחד עם המאמן אלישע לוי שזוכה לאהדה גדולה בקרב קהל הקבוצה, יחלו השבוע לעבוד על התוכניות לעונה הבאה, כאשר בהפועל חיפה יבקשו לשמר חלק גדול מהסגל לעונה הבאה. הסגל הקיים גם כך מצומצם מאוד ולכן השינויים והחיזוקים יהיו נקודתיים ביותר.

יואב כץ (עמרי שטיין)יואב כץ (עמרי שטיין)

יואב כץ אמר: “הניצחון היה יפה מאוד ומעודד אבל אסור לנו לצאת מפרופורציות וברור לנו שמשחקי הפלייאוף התחתון לא משקפים את מה שיהיה בשנה הבאה. בשנה שעברה היינו בטוחים אחרי הפלייאוף העליון המוצלח שיש לנו קבוצה מספיק חזקה והתברר שהדבר הטעה אותנו בהכנות. הפעם נצטרך לחשוב היטב איך בונים את הסגל. בראש וראשונה נצטרך להתחזק בבלם נוסף, מגן שמאלי וקשר אחורי ברמה גבוהה ורק אח"כ נתפנה לעוד חיזוקים במידת הצורך. אסור לנו לטעות לגבי זרים שנביא”. חנן ממן שמשך עד כה את העונה למרות פציעה יזכה למנוחה בשני מחזורי הסיום של הליגה על מנת להתאושש.

אלישע לוי: זה הכדורגל שאנחנו רוצים לראות