בהפועל חיפה הייתה אתמול (שני) אנחת רווחה קלה אחרי שבית"ר ירושלים הצליחה להשוות בתוספת הזמן מול בני יהודה, מה שהשאיר את הזהובים מרחק שש נקודות מהצפוניים כאשר נותרו 4 מחזורים לסיום העונה.

יחד עם זאת, בקבוצה מודעים לכך שהפסד במשחק הבית הקרוב מול בני סכנין, ומנגד ניצחון של בני יהודה מול חדרה שסיימה את העונה, עלול לסבך את הקבוצה בצורה קשה שכן הפער יעמוד על שלוש נקודות בלבד.

שחקני הפועל חיפה (שחר גרוס)שחקני הפועל חיפה (שחר גרוס)

כבר אתמול באימון הפתיחה השבועי שלאחר התבוסה להפועל חדרה, אלישע לוי ניסה לעודד ולהרים את מצב הרוח של חניכיו בחדר ההלבשה עם מסר חד וברור: "כרגע זה לא הזמן לחפש לשחק את הכדורגל היפה. זה הזמן להביא נקודות גם בכוח כדי להבטיח את ההישארות".

הפועל חיפה רושמת עד כה את המאזן הגרוע ביותר מבין קבוצות הליגה בכל מה שנוגע לספיגת שערים. הקבוצה ספגה לא פחות מ-43 פעמים. אחד השחקנים אמר: "זו שערורייה מה שקורה אצלנו. יש לנו הגנה חלשה מאוד שבכל רגע נתון יכולה לספוג שער". במועדון מודעים לצורך הגדול להבטיח את ההישארות כבר לאחר המשחק הקרוב מול בני סכנין ולהתחיל בהכנות לעונה הבאה.

שחקני הפועל חיפה מתוסכלים (שחר גרוס)שחקני הפועל חיפה מתוסכלים (שחר גרוס)

נראה שהקבוצה תעבור שינוי יסודי ועמוק בכל מה שנוגע לסגל השחקנים והדברים בעיקר אמורים לגבי החלק האחורי. לקראת בני סכנין אמור בן והבה לחזור למרכז ההגנה לצד ניסו קפילוטו. מציבת הפצועים כוללת עדיין את עידו שחר ורוסלן ברסקי. עדן בן בסט מורחק ולא יהיה בסגל.

מזרחי:שום דבר לא גמור