בהפועל חיפה קיבלו באכזבה גלויה את התבוסה אמש (ראשון) 3:0 מול הפועל חדרה. תבוסה שלמעשה החזירה את הקבוצה כמה צעדים אחורה וכעת האדומים במתח שיא לקראת משחקה של בני יהודה ת"א מול בית"ר ירושלים.

חיפה, כמו שאר קבוצות התחתית, מייחלות להפסד של הזהובים משכונת התקווה שישאיר את הסטטוס קוו מבחינת המועדון מהכרמל על 7 נקודות. מנגד, ניצחון מצד חבורתו של יוסי אבוקסיס וחיפה חזק במאבקי הירידה ללאומית.

לוון: בטוח שנשיג את התוצאות בהמשך

אלישע לוי, שנאלץ להסתדר עם סגל קצר במיוחד ועם כך שדקות אחדות לפני המשחק בן והבה התלונן על סחרחורת ועלה ליציע, ראה את חניכיו במופע אימים שלא מותיר ספקות באשר לבעיות הקשות שיש בקבוצה לאורך העונה. לוי ניסה לתמוך בסיום בשחקניו ואמר להם: “תרימו את הראש. אנחנו כבר עם הפנים קדימה למשחק מול סכנין”.

יואב כץ שוחח עם לוי טלפונית ובהחלט היה מאוכזב ממה שראה: “לא הגענו טוב למשחק ויותר מדי דברים לא עבדו. ישנם מספר שחקנים שאיכזבו אבל עכשיו אין זמן להתחיל ולבכות וצריך לתקן את מה שדרוש".

מקסים פלקושצ'נקו בועט (חגי מיכאלי)מקסים פלקושצ'נקו בועט (חגי מיכאלי)

על מקסים פלקוצ'שנקו, שחגג בשערים שכבש מול האקסית וטען שזה בא בעקבות קללות שקיבל מהיציע, אמר הבעלים: “מקסים איכזב אותי מאד. גם אם ספג קללות מהיציע הוא חייב להיות מעל זה ולא לחגוג מול קבוצה בה גדל והיא זו שפירנסה אותו. הייתי מצפה להתנהגות אחרת”.