ללא צמד הקשרים הפצועים, עידו שחר שסיים את העונה ורוסלן ברסקי שסובל מפציעה באזור התאומים, אבל עם עדן בן בסט שחוזר סגל אחרי שהתאושש מפציעה, הפועל חיפה תנסה הערב (ראשון, 19:00) במשחק החוץ מול הפועל חדרה לזכות בניצחון חוץ ולהבטיח כמעט באופן סופי את ההישארות בליגת העל שיפתח רשמית את התכניות הראשונות לעונה הבאה.

בחיפה לא שוכחים את ההפסד האחרון מול אותה חדרה בו הקבוצה המקומית ביטלה לחלוטין את הקישור של חיפה. אגב, האדומים לא הצליחו לנצח את חדרה מאז שהיא עלתה לליגת העל לפני כשנתיים וחצי. שימת דגש תהיה על מקסים פלקושצ'נקו שמצוי בכושר משחק מצוין ומפטם את חבריו בכדורים לשערים.

מקסים פלקושצ'נקו, בחיפה שמים עליו דגש מיוחד (חגי מיכאלי)מקסים פלקושצ'נקו, בחיפה שמים עליו דגש מיוחד (חגי מיכאלי)

אלישע לוי התייחס למשחק מול חדרה ואמר : "אין ספק שמצפה לנו משחק מול קבוצה טובה, עקשנית ומאד מאוזנת שכדי לנצח אותה נצטרך לכבד אותה ולהתייחס אליה בהתאם. כל הקבוצות מתקשות מול חדרה ונקווה שנדע לעשות את זה. למרות מספר שחקנים פצועים, יש לנו סגל מספיק טוב כדי לעשות תוצאה טובה". 

אלישע לוי (רדאד ג'בארה)אלישע לוי (רדאד ג'בארה)

הרכב הפועל חיפה: רן קדוש, דור מלול, ניסו קפילוטו, בן והבה, יהב גרופינקל, לירן סרדל, גל אראל, תומר אלטמן, חנן ממן, אלון תורג'מן ו-וויליאם אגאדה. 

קורצקי: “לא בתחושה שכבר נשארנו”

אחרי הניצחון החשוב על הפועל כפר סבא במחזור האחרון, הפועל חדרה רוצה להבטיח באופן סופי את ההישארות שלה בליגת העל. הקבוצה של מנחם קורצקי, שממוקמת במקום התשיעי עם 35 נקודות, מתעקשים על כך שניצחון נוסף יבטיח זאת באופן רשמי וסופי, שכן הפער מהקו האדום נכון לכתיבת שורות אלו הינו 9 נקודות מבני יהודה וישנם עוד חמישה משחקים, משמע עוד 15 נקודות בקופה.

״אנחנו באים בתקופה טובה״, אמר קורצקי, ״אנחנו צריכים לבוא עם הרבה ביטחון. זה יהיה משחק שונה מאוד מהמשחק שעשינו נגדם לפני שבועיים, הפועל חיפה החליפו מאמן, החליפו סגנון משחק ומצפה לנו משחק מאוד קשה ומאוד חשוב כי אנחנו רוצים מבחינתנו לסיים את החלק מבחינת ההישארות״. 

מנחם קורצקי (נעם מורנו)מנחם קורצקי (נעם מורנו)

המאמן הוסיף: ״עבדנו טוב כל השבוע, הכנו את השחקנים ברמה הכי טוב שאפשר. אנחנו ממש לא בתחושה שנשארנו בליגה, יש עוד חמישה משחקים ו-15 נקודות בקופה. אנחנו צריכים לעשות עוד ניצחון אחד בשביל להבטיח את ההישארות ואנחנו מכוונים לשם״. 

הרכב הפועל חדרה: רובי לבקוביץ’, דיא לבאבידי, ג׳ונתן סיסה, עידו לוי, מקס גרצ׳קין, מוחמד אוסמן, מקסים פלקושצ׳נקו, שלום אדרי, מנשה זלקה, גוסטבו מרמנטיני, ומרשל אודה.

איך להרגיע את השחקנים לפני משחק חשוב