מאמן הפועל חיפה, חיים סילבס, נועד היום לפגישה עם החלוץ עדן בן בסט, ובמהלך השיחה הבהיר לו כי הוא לא בתכניות המקצועיות שלו לעונה הבאה, כך נודע לראשונה ל-ONE. בן בסט מצידו עזב את הפגישה אחרי שהוא הבהיר כי מבחינתו הוא מתכוון לכבד את החוזה שלו בקבוצה. לא ברור כעת מה זה אומר על עתידו המקצועי והאם יחפש לעצמו יעד חדש.

יש לציין כי השחקן משתכר כ-150 אלף דולר נטו לעונה. עוד נודע ל-ONE כי עד לפגישה היום (שני), השניים היו בנתק מוחלט בתקופה האחרונה. בן בסט לא אהב את ההתנהלות סביבו למרות שהיה פצוע. 

במקביל ובצל משבר הקורונה ההולך ומתגבר, בהפועל חיפה מהדקים חגורות והחלו להניף את חרב קיצוצים לקראת העונה שבפתח. הבעלים יואב כץ החליט ללכת על קיצוץ רוחבי ונראה שלא מעט שחקנים יופתעו לשמוע שעליהם לקצץ משמעותית בחוזה שלהם לעונה הבאה.

מי שזומן השבוע למשרדי המועדון והתבקש לקצץ בכ-50% משכרו ביחס לחוזה מהשנה האחרונה הוא ניקולה גולאן, שמסיים חוזה ביום רביעי הקרוב ועל פי ההערכות לא יסכים לקצץ ויחזור למולדתו.

חיים סילבס. לא בונה על בן בסט (רדאד ג'בארה)חיים סילבס. לא בונה על בן בסט (רדאד ג'בארה)

במקביל, בקבוצה ינסו לקדם את צירופו של רז שטיין  מנס ציונה. במועדון מודעים לצורך הגדול בחיזוק במספר עמדות ובעיקר בעמדת המגן השמאלי. כמו כן יש צורך בבלם נוסף בעקבות פציעותיהם הארוכות של בן והבה וניסו קפילוטו.

מחר (שלישי, 21:00) הקבוצה תסיים את הופעותיה לעונת 2019/20 כאשר תצא למשחק חוץ מול הפועל תל אביב. גל אראל חוזר מצהובים וצפוי לפתוח בהרכב. בתוך כך, השחקן הצעיר דודו אלטרוביץ' אמור באמצעות סוכנו אסף ואקנין  לחתום על חוזה לשלוש שנים. מי שגם כן מועמד לקבוצה הוא עדי נמני מהפועל רעננה. 

כמו כן, יש כוונה להחתים גם את שאר שחקני דור העתיד אפיק קטן, שניר טליאס וירין סרדל על חוזים ארוכי טווח ובכך להמשיך את המסורת לפיה שחקניה הצעירים ישארו בשנים הקרובות.