אחרי שנתיים קשות מאוד עבורו בהן לא שיחק כדורגל בשל השעייה שספג עקב שימוש בחומרים אסורים, מהראן לאלה, חלוץ הפועל חיפה שחתם לפני יומיים על חוזהו, נכנס הערב (שבת) לבכורה מחודשת במדי האדומים מהכרמל, שנכנעו 2:0 למכבי נתניה.

החלוץ הוותיק בן ה-37 נכנס לכר הדשא בנתניה במפגש גביע הטוטו מול הצהובים בדקה ה-71 והחליף את חברו החדש-ישן לקבוצה, עדן בן בסט, שהעניק לו בחילוף גם את הכבוד ואת סרט הקפטן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סליבס: מאוכזבים מהתוצאה

מאמן הפועל חיפה חיים סילבס התייחס בסיום ללאלה כשאמר: “הוא שחקן מהשורה, הוא לא צריך מחמאות על עצם העובדה שהוא משחק. הוא מספיק טוב כדי להיות פה. הוא לא כאן בגלל סיפור כזה או אחר”.

על המשחק עצמו אמר המאמן: “היה משחק שקול לחלוטין. גולים נאיביים שלא יקרו במאני טיים - עייפות, תחילת עונה, תנאים לא קלים. נבוא קטנים, אבל יש לנו מה למכור העונה. עוד ארבעה שחקנים צריכים להצטרף והקבוצה תהיה חזקה מאוד. עמדנו טוב על המגרש, אך קיבלנו גול שאסור לקבל בגלל הפרטים הקטנים. לא רצינו אולי להרוס להם את החגיגות של תחילת העונה”. על גבריאל תאמאש אמר: “מי שלא כאן לא חסר לנו”.

חיים סילבס (רדאד ג'בארה)חיים סילבס (רדאד ג'בארה)

מן הצד השני שי ברדה התייחס למשחק: “לפרקים היה כדורגל טוב, ניקח את זה כתחילת עונה. נמשיך לעבוד, זה היה נראה לא רע. מאוד רוצים לגוון ולנסות מערכים שונים, החכמה היא לדעת להחליף מערכים תוך כדי משחק. מאושר בשביל גיא מלמד שהצליח להבקיע. שחקני הרכש? ראו שחקנים עם טכניקה, רומן גולובארט זה חיזוק משמעותי, בורחה הררה צריך עוד זמן וכרגע הסגל שלנו סגור, אך נחליט סופית אחרי גביע הטוטו”.

סלובודאן דראפיץ' עם שי ברדה (רדאד ג'בארה)סלובודאן דראפיץ' עם שי ברדה (רדאד ג'בארה)

אלמוג כהן שערך גם הוא בכורה מחודשת באקסית, אמר בסיום: “כיף גדול להיות בבית, זה מאוד מרגש. שאפו גדול לקהל. יש קבוצה חזקה ובאנו קצת עייפים, אך עשינו הכנה טובה וכבר היום ראו את זה. כיף לקבל אחריות עם סרט הקפטן, אני נהנה מול קהל שהוא כמו משפחה שלי, כמו גם המועדון”.

אלמוג כהן (רדאד ג'בארה)אלמוג כהן (רדאד ג'בארה)