אחרי הפספוס הגדול ביום רביעי האחרון נגד הפועל חדרה, בהפועל באר שבע רוצים לחזור למסלול הניצחונות הערב (ראשון) ב-20:15, כשיתארחו באצטדיון בלומפילד למשחק חוץ נגד הפועל תל אביב. 

יוסי אבוקסיס ערך היום את האימון המסכם לקראת המשחק, כאשר בבאר שבע קיימת דריכות גדולה. "לא הולך לנו נגד הפועל תל אביב בשנים האחרונות", אמרו במועדון, "שלוש פעמים ברציפות הפסדנו כשהפועל תל אביב אירחה, אסור להקל בזה ראש. דווקא במצב הזה אנחנו צריכים לבוא יותר ממושמעים כי אנחנו פוגשים קבוצה שהולך לה נגדנו לא משנה מה המצב שלה בטבלה. בכל מקרה, אם ההגנה שלנו תראה מחר כמו נגד חדרה, הפועל תל אביב תשבור נגדנו את הבצורת שלה בקלות". 

קלינגר ודוידה מתכוננים להפועל ב"ש

אחד השינויים שערך המאמן הוא במרכז ההגנה. אבוקסיס מאוכזב מיכולתו של הבלם שיר צדק, שירד לספסל. מרוואן קבהא ואור דדיה לא כשירים וימשיכו להיעדר, כמו כן מיגל ויטור וגל לוי. לגבי הבלם שישחק לצד טאהא, בצוות המקצועי יהיה מריאנו בריירו שהועדף על פני עמית ביטון שחזר מפציעה. איליי מדמון ימלא את מקומו של הארגנטינאי בקישור האחורי לצד מרסלו מלי. 

בחלק ההתקפי, ימשיכו ב-11 אלטון אקולטסה וז'וסוואה הדומיננטיים, למרות ששניהם לא כשירים במאת האחוזים. הפורטוגלי ממשיך להתלונן על כאבים בשרירי הבטן, אך הוא עובר טיפולים ונחוש לא להחמיץ משחקים. אנתוני וארן, שנמצא בתקופה נהדרת, ימשיך בחוד ההתקפה וינסה להמשיך את המומנטום. 

דוד קלטינס ואיליי מדמון, שניהם בהרכב של אבוקסיס (איציק בלניצקי)דוד קלטינס ואיליי מדמון, שניהם בהרכב של אבוקסיס (איציק בלניצקי)

הרכב הפועל באר שבע: אוהד לויטה, דוד קלטינס, לואי טאהא, מריאנו בריירו, שון גולדברג, איליי מדמון, מרסלו מלי, ז'וסוואה, אלטון אקולטסה, סינטיהו סלליך ואנתוני וארן.

בצד השני, ניר קלינגר שמשווע לנקודות ימשיך עם ארנסטס שטקוס בין הקורות, כשלפניו צמד הבלמים איאד אבו עביד וסיאנדה קולו. ניב סרדל יתפוס את עמדת המגן הימני ודורון ליידנר יפתח בשמאל. בקישור ישתפו פעולה שי אייזן, שי אליאס ועמנואל בואטנג, ולפניהם בחלק הקדמי רועי זיקרי, אושר דוידה ועומרי אלטמן.

ניב סרדל (רדאד ג'בארה)ניב סרדל (רדאד ג'בארה)

הרכב הפועל ת”א: ארנסטס שטקוס, ניב סרדל, איאד אבו עביד, סיאנדה קולו, דורון ליידנר, עמהואל בואטנג, שי אייזן, שי אליאס, רועי זיקרי אושר דוידה ועומרי אלטמן.