בשל המצב הכלכלי הקשה אליו נקלעה פ.צ. לורי הארמנית, שני נציגיה הישראלים, אלמוג אוחיון ונאור עבודי, עזבו את הקבוצה בעזרת סוכן השחקנים עידו קרן. אוחיון צפוי להגיע להתרשמות בהפועל באר שבע שמעוניינת לצרפו.  

הקבוצה של השניים הגיעה למצב כלכלי בו לא הצליחה להשלים את שכרם של השחקנים ועל כן, השחקנים שחזרו ארצה לפגרת החורף, ככל הנראה לא יחזרו לארמניה. אוחיון ועבודי אומנם מעוררים עניין בקבוצות אחרות בליגה הארמנית, אך גם המצב המתוח בין ארמניה לבין אזרבייג׳ן היה גורם שהכריע את הכף לחזרה הצפויה של השניים. צמד הישראליים שטסו הקיץ ליעד המפתיע, הצליחו להותיר רושם חיובי בקבוצתם שעשתה מאמצים על מנת להשאירם אך לבסוף כאמור לא הצליחה לעמוד בשכרם. 

אוחיון בן ה-26 שעם הגעתו לשם הספיק לחלות בקורונה, סיים את הקדנציה בלורי עם שני שערים וארבעה בישולים בשמונה משחקים, כאשר קיבל הצעה להצטרף למספר ימי התרשמות בקבוצה של יוסי אבוקסיס.

מלבדו, הקשר נאור עבודי בן ה-27 ששיחק בעונה שעברה במ.ס אשדוד, סיים עם שער אחד ושלושה בישולים בשמונה משחקים וזוכה גם הוא להתעניינות מקבוצות בישראל ששמעו כי הוא שחקן חופשי כעת ויכול להצטרף כבר בשלב זה.

נמשיך לליגיונר נוסף. אופיר מרציאנו וקבוצתו היברניאן עלו שלב בגביע הליגה הסקוטי אחרי 1:2 ברבע הגמר על אלוהה, כשהשוער הישראלי פתח בהרכב קבוצתו ורשם 90 דקות בין הקורות בדרך לחצי גמר המפעל.

השוער שחגג מוקדם מדי שילם ביוקר