בזמן שכל מדינת ישראל נמצאת בסגר שני, יש לנו עבורכם דרך מסעירה ומאתגרת להעביר את הזמן – הצטרפו לעשרות אלפי גולשי ONE שנרשמו לליגת החלומות הרשמית של ישראל ואולי תזכו בפרסים חלומיים דוגמת: רכב חדש, טיסה למשחק בחו”ל, מסך טלוויזיה ופרסים שבועיים דוגמת צימר זוגי ושוברים לארוחות שוות.

היות והמחזור השלישי טרם החל, חלון ההעברות עדיין פתוח ואתם יכולים להירשם ולהרכיב את הנבחרת שלכם, או לבצע שינויים במקרה ואתם כבר רשומים למשחק.

הצטרפו לליגת החלומות הרשמית של ONE ותוכלו לזכות ברכב חדש»

האם כאן מסתיימת חוויית המשחק שלכם? ממש לא. כעת זו ההזדמנות שלכם להזמין חברים למשחק דרך כפתור הזמנת החברים הכתום בפינה הימנית העליונה (ראו בצד ימין בתמונה מטה) או בתפריט התחתון דרך לחיצה על טאב הדירוג וגם שם להזמין חברים (ראו בצד שמאל בתמונה מטה). הנה כמה סיבות מדוע זה ממש משתלם:

הזמנת חברים בליגת החלומות (jarmoluk)הזמנת חברים בליגת החלומות (jarmoluk)

יותר כיף נגד חברים – לשחק נגד עשרות גולשי ONE זה מאתגר מאוד, אבל למה לשחק רק מול כולם כשאתם יכולים לפתוח ליגה בה הסיכוי שלכם לזכות מול החבר’ה הוא גבוה בהרבה?

מקבלים 50 טוקנים – על כל חבר שנרשם תקבלו 50 טוקנים, שאלו למעשה מטבעות אשר משמשים לסיום מהיר של אימונים, לרכישת שחקנים, לביצוע אימוני שחקנים ועוד. אל תוותרו על היתרון הזה במשחק.

גם אם לא תזכו בפרס שבועי המקום הראשון זה הכי כבוד – כולנו יודעים איך זה מול החבר’ה. לסיים ראשון מעל כולם זה ללכת כמו טווס כל השבוע – לא צריך שום פרס אחר…

כשאתם מזמינים אתם שולטים בליגת החברים – ידע בספורט זה מצוין כדי לזכות, אבל למה לא להזמין חברים “חלשים” שיגדילו את סיכוייכם לזכות בליגה של החבר’ה?

כי על מה תדברו איתם כל השבוע? – “אין לך מושג”, “שיחקת אותך אחי”, ועוד שאר ביטויים שיעלו חיוך על פניכם כשאתם בעבודה, בצבא או בלימודים.

הצטרפו לליגת החלומות הרשמית של ONE ותוכלו לזכות ברכב חדש»

אנו מאלים בהצלחה לכלל גולשי ONE אשר נרשמו לליגת החלומות הרשמית