אחרי ה-0:3 הגדול על הפועל תל אביב בטרנר, הפועל באר שבע תקווה להמשיך במומנטום החיובי ולייצר ניצחון שני ברציפות כשתארח ביום שבת ב-20:30 את הפועל רעננה, שמצדה לא ניצחה בשני המחזורים האחרונים. לקראת המפגש, מאמן הדרומיים ברק בכר דיבר הערב (חמישי) במסיבת עיתונאים ובה שיתף בתחושותיו לקראת המחזור החמישי בליגת העל.

״אנחנו צריכים להמשיך בדברים הטובים שעשינו במשחק האחרון וששיפרנו מהמשחק שלפניו, כמו לחץ טוב, אגרסיביות ואלמנטים נוספים״, אמר בכר והוסיף: ״יהיה משחק קשה מול קבוצה שניצחה את בית״ר ירושלים ויכלה גם לנצח את מכבי חיפה בסמי עופר. רעננה היא קבוצה קשה שיודעת להתגונן ולצאת טוב להתקפות מתפרצות ולהביך את היריבות, כך שנצטרך להיות מוכנים למשחק קשה״.

בכר: יש לנו מוטיבציה טובה ונמשיך בזה

פתיחת העונה של קבוצתו: ״צריך לבוא ולהמשיך להתעסק בעיקר, לנצח את המשחק הבא כדי לקדם מומנטום חיובי. בסופו של דבר שני משחקים ניצחנו ושניים לא, כך שלא נרשה לעצמנו לאבד עוד נקודות״.

עוד הוסיף מאמן הדרומיים: ״כל משחק לגופו, זה תלוי גם ביריבה וגם במה שהשחקנים שלנו מראים באימונים במהלך השבוע, ברור שכשמשחקים לא טוב אז משנים דברים מן הסתם, ואחרי שמשחקים טוב יותר כמו במשחק האחרון אז יש פחות שינויים. נצטרך לראות איך כולם מרגישים ומי יעמוד לרשותנו, וזה חשוב מה שהם עושים במהלך השבוע באימונים״.

ברק בכר (מרטין גוטדאמק)ברק בכר (מרטין גוטדאמק)

איך שומרים את השחקנים רעבים אחרי הניצחון במחזור הקודם: ״נגד הפועל תל אביב לא היה קל, עד דקה 30 לא היינו במשחק, הצלחנו להבקיע ולהשתחרר אבל באותה מידה יכלנו גם לקבל גול בחצי השני והכל היה יכול להיות אחרת. ברור שאחרי ניצחון יש ציפייה להמשיך את הדברים הטובים אבל אנחנו משחקים מול קבוצות שבאות להוציא תוצאה טובה, בטח בטרנר. יש לכל קבוצה רצון ומוטיבציה נוספת לנצח כאן באצטדיון הזה. היו גם דברים פחות טובים מול הפועל ת״א, תמיד יש איפה להשתפר״.

עמדת השוער: ״יש לנו שני שוערים מצוינים, נצטרך לראות איך שטקוס יהיה ואם הוא לא יהיה במאה אחוז ליום שבת, אז כולם ראו שיש לנו גם שוער נוסף מצוין שעשה עונה מצוינת בעונה שעברה. בקטע הזה צריך לפרגן גם למאמן השוערים שלנו שמעמיד שני שוערים טובים ובכושר טוב תמיד״.

קשר הקבוצה, נאור סבג, הוסיף: ״כמובן שביטחון של שחקן עולה ככל שהוא משחק טוב יותר ונראה טוב יותר. אני יכול להגיד על עצמי שהביטחון עלה אבל זה לא משהו שאני לוקח לכיוונים לא טובים, יש עוד משחקים וצריכים להמשיך ולעבוד קשה״.

המשחק הטוב שלו מול הפועל ת״א: ״כל שחקן רוצה לקבל כמה שיותר דקות, אני מבחינתי אעשה הכל כדי שאעמוד לרשות המאמן. אעבוד קשה, אני לא דואג שלא נכנסו השערים במצבים אליהם הגעתי, אני שמח שהגעתי להזדמנויות ואנסה לשפר את זה״.

נאור סבג בועט (מרטין גוטדאמק)נאור סבג בועט (מרטין גוטדאמק)

המצבים אליהם הוא מגיע מעמדת הקשר: ״זה משהו שהיה לי אבל העונה כשהגעתי להפועל באר שבע, במיוחד עם ברק בכר, הוא שם דגש על הצטרפות מהקו השני ולי זה עוזר יותר כשיש ביטחון מהמאמן״.

להגיע מליגה נמוכה למועדון מצמרת הכדורגל הישראלי: ״זה מועדון גדול, כיף להיות במועדון הזה ולשחק בטרנר שזה האצטדיון הטוב בארץ. כולם יודעים מי זו הפועל ב״ש. אני מרגיש פה חלק מהמשפחה, אמנם עזבתי בגיל מוקדם, אפילו לא בגיל נוער, אבל עדיין מהרגע שהגעתי גם הקהל וגם האנשים בעיר נותנים לי הרגשה של בית״.