נבחרת ישראל בכדורגל נשים פגשה הערב (שלישי), את קבוצת הנשים של צ’לסי למשחק ראווה שהתקיים באצטדיון המושבה, בסיומו ניצחו האנגליות 1:3. כל הכרטיסים למשחק אזו ואת המושבה פקדו 8,534 צופים, שיא חדש למשחק כדורגל נשים בישראל.

קבוצת הנשים של צ’לסי היא אחת מהקבוצות המובילות בעולם, והגיעה בשנתיים האחרונות לחצי גמר ליגת האלופות. עם כוכבות של נבחרות מכל העולם, כמו פראן קירבי, קרלי טלפורד, מילי ברייט, ג’י סון יון ומגדלנה אריקסון, האנגליות היו גדולות על הנבחרת שלנו וניצחו כצפוי, בסיומן של 90 דקות מהנות.

המשחק, מעבר להיותו חגיגת כדורגל, נועד לקדם את פיתוח ספורט הנשים בארץ. המשחק והביקור עצמו הוא חלק מפרויקט משותף של צ'לסי, בחסות הבעלים הרוסי-ישראלי רומן אברמוביץ׳, שגם נכח באצטדיון, וההתאחדות לכדורגל בישראל. 

מחצית ראשונה:

דקה 6, צ’לסי עלתה ל-0:1: האנגליות עלו ליתרון מהיר, לאחר שגורו רייטן ניצלה ערבובייה ברחבה על מנת להעביר כדור רוחב, וב’תני אינגלנד כבשה מקרוב.

רומן אברמוביץ' ביציע המושבה (עמית קרקו)רומן אברמוביץ' ביציע המושבה (עמית קרקו)
מגדלנה אריקסון עם הכדור (חגי מיכאלי)מגדלנה אריקסון עם הכדור (חגי מיכאלי)
קארין סנדל עם הכדור (חגי מיכאלי)קארין סנדל עם הכדור (חגי מיכאלי)
אופל סופר עם הכדור (חגי מיכאלי)אופל סופר עם הכדור (חגי מיכאלי)

דקה 51, צ’לסי עלתה ל-0:2: מגדלנה אריקסון עם בעיטה חזקה מהרחבה העלתה את הכחולות ל-0:2.

שחקניות נבחרת ישראל חוגגות (חגי מיכאלי)שחקניות נבחרת ישראל חוגגות (חגי מיכאלי)

דקה 64, ישראל צימקה ל-2:1: ורד כהן בנגיחה מצוינת צימקה לזכות הנבחרת.

דקה 73, צ’לסי עלתה ל-1:3: בסיומה של התקפה פשוט נהדרת, סופי אינגל הקפיצה באלגנטיות וכבשה את השלישי לזכות האנגליות.

הרכב נבחרת ישראל: עמית כהן, ליה ברקאי, שי שדה, נורה אבו שנב, שחר נקב, מריאן עווד, אופל סופר, שירה אלינב, קארין סנדל, מור אפרים ורחל שטיינשניידר.

הרכב צ’לסי: אן-קתרין ברגר, מארן מיילדה, מילי ברייט, מגדלנה אריקסון, האנה בלאנדל, סופי אינגל, סו-יון ג’י, דרו ספנס, פראן קירבי, גורו רייטן ובת’אני אינגלנד.