הלם בהתאחדות לכדורגל. אין דרך אחרת להגדיר את המצב ששרר בגוף שמנהל את נבחרת ישראל בשבוע שעבר, לאחר שאנשיו גילו כי המאמן המנטלי של הנבחרת הלאומית, מרקוס רוגן, עזב, או אפשר לומר נמלט, מישראל אחרי שהתגלה כחולה קורונה והיה צריך כמובן לשהות בידוד בארץ.

רוגן התגלה כחולה אחרי המשחק מול צ’כיה ביום ראשון לפני שבוע ועל כך הודיעו לו אנשי ההתאחדות. המאמן המנטלי אמר שהוא מתכוון להישאר בבידוד אצל משפחה שיש לו בישראל, אך בשלישי שעבר נודע לאנשי ההתאחדות כי הוא עזב את ישראל כבר ביום שני בלילה, כאשר ניצל את העובדה שהייתה לו בדיקת עם תוצאה שלילית שערך לקראת המשחק מול צ’כיה, ובה הוא השתמש כדי לעלות לטיסה, למרות האיסור.

בהתאחדות זועמים על ההתנהלות ולא מבינים מה הוביל לאותה בריחה של רוגן, ומנסים ליצור איתו קשר, ללא הצלחה, במטרה לקבל מושג מדוע עשה את מה שעשה. עוד הבהירו בהתאחדות כי לאור מעשיו הוא מן הסתם הוא סיים את דרכו בנבחרת ולא ימשיך לעבוד עם וילי רוטנשטיינר, שעודכן במקרה.

וילי רוטנשטיינר, עודכן במקרה החמור (נעם מורנו)וילי רוטנשטיינר, עודכן במקרה החמור (נעם מורנו)

מטעם ההתאחדות נמסר: “ההתאחדות לכדורגל רואה בחומרה את ההתנהלות הלא אחראית והמנוגדת לכללים הברורים מצד בעל התפקיד האמור בנבחרת. מיד עם היוודע הדבר עדכנה ההתאחדות לכדורגל את משרד הבריאות בפרטים. הנושא נמצא בבירור ויטופל באופן נחרץ”.