אחרי שאובחן חיובי לקורונה בהודעה שפרסמה קבוצתו פ.ס.וו איינדהובן, ערן זהבי פרסם פוסט נוקב וירה בכל הנושא של מערך הבדיקות של אופ”א בנבחרות. יש לציין כי הכוכב הישראלי נכנס לבידוד כבר לפני 72 שעות מיד לאחר שעבר את הבדיקה מכיוון שהרגיש לא טוב.

“אז אחרי שהצלחתי לברוח מזה מינואר עד עכשיו, גם אני חיובי לקורונה”, כתב זהבי באינסטגרם. “תודה לכל השואלים, הכול בסדר ואני מרגיש טוב, יש לי הרבה מה להגיד על מדיניות הבדיקות והאפקטיביות שלהן בקפסולה של נבחרת. הרי אם הגענו למצב בתוך הקפסולה הזו שיש ארבעה חולים שהיו איתנו במגע יומיומי, מה הסיכוי שלא יהיו עוד?”.

ערן זהבי (האתר הרשמי של פ.ס.וו)ערן זהבי (האתר הרשמי של פ.ס.וו)

עוד כתב: “היו לי שתי תוצאות שליליות אבל הרגשתי שמשהו לא בסדר גם ביום המשחק נגד סלובקיה, הרגשתי חלש ועייף, אבל הבדיקה יום לפני כן יצאה שלילית אז קישרנו את זה לעומס המשחקים ושינויי מזג האוויר. מפה אני רק יכול להבין שאין שום הצדקה לבדיקות, הן לא יכולות למנוע שום דבר ואנחנו רואים את זה בכמה וכמה נבחרות וגם בקבוצות, הכול כל כך מבולבל, כל כך נותן הרגשה של כיסוי תחת אחד גדול שלא מצליח. מי שחולה עם תסמינים קשים לא יוכל לשחק בכל מקרה ומי שנדבק ובלי תסמינים כבר מדבק בכל מקרה. בקיצור כאוס שלם, קורונה שיגעת את העולם יאללה תעופי מפה כבר”.

לאחר מכן זהבי הבהיר בסטורי: “הצוות הרפואי בנבחרת ברשות אודי קאופמן עשה כל שביכולתו לפי התקנון שאופ”א עצמה קבעה, לשמור עלינו כמה שיותר. לצערי הוא רופא ולא קוסם”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אז אחרי שהצלחתי לברוח מזה מינואר עד עכשיו גם אני חיובי לקורונה תודה לכל השואלים הכל בסדר ואני מרגיש טוב , יש לי הרבה מה להגיד על מדיניות הבדיקות והאפקטיביות שלהם בקפסולה של נבחרת . הרי אם הגענו למצב בתוך הקפסולה הזו שיש ארבעה חולים שהיו איתנו במגע יומיומי מה הסיכוי שלא יהיו עוד ? היו לי שתי תוצאות שליליות אבל הרגשתי שמשהו לא בסדר גם ביום המשחק נגד סלובקיה הרגשתי חלש ועייף.. אבל הבדיקה יום לפני כן יצאה שלילית אז קישרנו את זה לעומס המשחקים ושינויי מזג האוויר מפה אני רק יכול להבין שאין שום הצדקה לבדיקות הן לא יכולות למנוע שום דבר ואנחנו רואים את זה בכמה וכמה נבחרות וגם בקבוצות , הכל כל כך מבולבל כל כך נותן הרגשה של כיסוי תחת אחד גדול שלא מצליח ! מי שחולה עם תסמינים קשים לא יוכל לשחק בכל מקרה ומי שנדבק ובלי תסמינים כבר מדבק בכל מקרה! בקיצור כאוס שלם קורונה שיגעת את העולם יאללה תעופי מפה כבר בריאות לכולם

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi) on

“ברוך הבא”: התגובות לזהבי ברשת

הכוכב זכה לשלל תגובות מצד חבריו הכדורגלנים בפוסט. מאור מליקסון התלוצץ כהרגלו: “באמת נראית עייף שלשום”, ניר ביטון שיצא חיובי לנגיף גם כן כתב: “ברוך הבא, החלמה מהירה”. ביברס נאתכו הגיב: “רק בריאות, שיעבור בקלות ותחזור מהר”. לואי טאהא: “קטן עליך”. שוער העבר לירן שטראובר גם איחל: “תרגיש טוב”. עידן ורד: “בריאות אח שלנו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מונס דאבור מוצג בקבוצת ה-EA של הופנהיים