סאגת חרב הקיצוצים הרוחבית עליה הצהיר יואב כץ לא פוסחת גם על קפטן הפועל חיפה עדן בן בסט, שבלי קשר לעובדה שאינו נכלל בתוכניות של חיים סילבס התבקש לקצץ משמעותית בשכרו. לאחרונה התקיימה שיחה בין בעלי הצפוניים לחלוץ, במהלכה הודיע כץ לשחקן כי עליו יהיה ליישר קו ולקצץ בשכרו שעומד על 150 אלף דולר נטו לעונה.

כרגע לפחות הצדדים לא הגיעו להסכמות, וכץ מבחינתו נחוש שכל השחקנים יקצצו בשכרם אחרת חלקם לא ימשיכו. בתוך כך, המנכ"ל אורן שטרלינג ממשיך לעבוד בגזרת ההחתמות של דור העתיד ואתמול חתמו לתקופות ארוכות ירין סרדל ודודו אלטרוביץ'. מגמה זו יש בה כדי להעיד על כך שבמועדון רוצים לשמר את שחקני דור העתיד לשנים הקרובות.

אורן שטרלינג, דודו אלטרוביץ' וסוכנו אסף ואקנין (דוברות הפועל חיפה)אורן שטרלינג, דודו אלטרוביץ' וסוכנו אסף ואקנין (דוברות הפועל חיפה)

כמו כן, וכפי שפורסם ב-ONE, עם גל אראל יש פערים גדולים, מה שמעמיד בספק גדול את הישארותו בעונה הקרובה. כץ רוצה מאד את אראל אבל השחקן כבר הודיע שבסכומים הוצעו לו אין סיכוי להמשיך.

בהקשר אחר, החברת היזמית "שורשים – מיזמי בוטיק", תשמש כאחד מהספונסרים העיקריים של הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה ולוגו החברה יופיע על גבי מכנסי המשחק.
כץ והמנכ"ל אורן שטרלינג, שניהל את המו"מ הודו לבעלים אוהד מורג ושלומי ביטון על האמון ושיתוף פעולה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מסי עצבני: ה"חגיגה" של הקפטן לאחר השער