הנהלת מנהלת ליגות הכדורגל התכנסה היום (ראשון) לדון במכירת זכויות השידור לכינוס סוער ביותר. ברק אברמוב, הבעלים של בני יהודה, אמר: "מה שאתם עושים זה הליך פלילי, עושים יד אחת, אתם תלכו לכלא".

אברמוב התכוון לכינוס שיזמו ביום שישי אלונה ברקת ואבי לוזון, של 11 בעלי קבוצות אצל ברקת בביתה בת"א, בו לא נטלו חלק נציגים מ-3 קבוצות – מכבי ת"א, מכבי נתניה ובני יהודה, מה שמצביע על היחסים בין בעלי הקבוצות בליגת העל. בסופו של דבר במהלך הישיבה היום היה רוב ללכת על הליך “OTT”. 

ברק אברמוב (רדאד ג'בארה)ברק אברמוב (רדאד ג'בארה)

יעקב שחר, הבעלים של מכבי חיפה, נטה לפני כן ללכת על הליך של מכירת זכויות השידור דרך הקבוצות, תמך היום בהצבעת המנהלת ללכת על הליך OTT, ואותו דבר זאביק גרינברג, נציג הפועל ת"א במנהלת, בניגוד לשרון ניסנוב שהשתתף בפגישה אצל ברקת. אגב, גרינברג לא היה מודע לכך שמהקבוצה שלו חתמו על המכתב, והוא כן תומך ב-OTT.

מי שהתנגד ל-OTT היום מלבד אבי לוזון, היה עו"ד אמיר נבון, נציג ההתאחדות לכדורגל. למעשה, הפגישה ביום שישי הייתה בין השאר הליך של ניסיון לפירוק המנהלת. נציג אחת הקבוצות אמר היום: "זה היה ניסיון לפירוק של המנהלת ע"י כמה קבוצות שנכשל". 

אבי לוזון ביציע (רדאד ג'בארה)אבי לוזון ביציע (רדאד ג'בארה)

יענק'לה שחר הזהיר היום בישיבה: "אם המנהלת תפורק אני עוזב את הכדורגל". אבי לוזון אותו מאשימים בניסיון פירוק המנהלת אמר ל-ONE בתגובה: "המנהלת לא פורקה ולא תתפרק".

כאמור, במנהלת פרסמו שוועדת ההנהלה החליטה להמליץ על הקמת פלטפורמת שידור דיגיטלית למשחקי הכדורגל הישראלי ישירות לאוהדים, בכל מסך ומכל מקום. מי שהצביעו בעד היו כלפון, יעקב שחר, זאב גרינברג, ברק אברמוב וגיל ברעם (נוף הגליל), כאשר נגד כאמור הצביעו אבי לוזון ועו”ד אמיר נבון, נציג ההתאחדות.

התבלבל? מביא הכדורים הרחיק מקו השער