דניאל מזרחי הוכרז אתמול (רביעי) כזוכה במלגה על שם עמרי יונגר ז"ל לעונת 2020/21 במסגרת אירועי מרגש במתחם האימונים אצטדיון לויטה. מזרחי יטוס בחודש יולי למחנה אימון בבירת ספרד, במועדון הפאר ריאל מדריד בסטנדרט האימון הגבוה ביותר שניתן לדמיין.

לזוכה הטרי יצטרף גם אורי אשל שזכה במלגה בעונה שעברה ולא נסע מפאת מגיפת הקורונה. המלגה נתרמת על ידי WIX בה עבד עמרי יונגר ז"ל ובשיתוף איסתא. לפני שנתיים החל שיתוף הפעולה המיוחד בין מועדון הכדורגל הפועל כפר סבא למשפחת יונגר במטרה להנציח את עמרי ודרכו המיוחדת. קבוצת נערים ג' במחלקת הנוער במועדון החלה להיקרא על שמו של עמרי, ונוסדה מלגת הצטיינות ייחודית בה יזכה בכל שנה שחקן אחד מהקבוצה הזו. 

זוכה המלגה על שם עמרי יונגר ז"ל (carolinamemories)זוכה המלגה על שם עמרי יונגר ז"ל (carolinamemories)

השחקן הזוכה במלגה הוא זה שהצטיין בעיקר ובפרט בתרומתו הערכית לקהילה, לקבוצה ולמועדון, שחקן המייצג ערכי כבוד, חברות ומצוינות על המגרש ומחוצה לו, ערכים בהם האמין עמרי ז"ל ואף יישם בחייו. 

יונגר ז”ל, שיחק בעמדות בלם וקשר אחורי במועדון מגיל 7 ועד גיוסו לצבא. עמרי האמין בעבודה קשה, היה שחקן קבוצתי, חרוץ וצנוע, שהתייחס אל הכדורגל כאל דרך חיים ואת מסלול חייו העביר בשמירה על אורך חיים ספורטיבי ומקצוענות.

זוכי המלגה על שם עמרי יונגר ז"ל (carolinamemories)זוכי המלגה על שם עמרי יונגר ז"ל (carolinamemories)

מועדון הכדורגל הפועל כפר סבא חרת על דגלו בעונות האחרונות תפיסה לפיה "האדם לפני השחקן", כזו המקדמת ומייצגת ערכי כבוד, חברות, אזרחות טובה, שוויון ועוד העולים בקנה אחד עם מצוינות ספורטיבית.

זוכה המלגה על שם עמרי יונגר ז"ל (carolinamemories)זוכה המלגה על שם עמרי יונגר ז"ל (carolinamemories)
מיהו כוכב הכדורגל שמשחק סנוקר עם הרגל?