עובדת בקבוצת ליגת העל, שהתלוננה אתמול במשטרה נגד בכיר במועדון על אונס ומעשה סדום כפי שנחשף לראשונה ב-ONE, נתנה אתמול עדות למשך למעלה מארבע שעות, שהמשיכה גם היום (שלישי). המתלוננת העניקה היום עדות נוספת במשטרה וסיימה אותה אחרי כ-7 שעות.

בשיחות עם מקורבים אליה, אמרה המתלוננת כלפי אותו בכיר כי: “הוא רצח את הנפש”. כמו כן, לפי שיחות אשר ניהלה עם מקורביה היא טוענת שלכאורה כבר לפני שנה וחצי אותו בכיר הטריד אותה מינית באופן מילולי, ולאחר דבר מה שהיה קשור למתלוננת, היא סיפרה למקורביה שלכאורה שלח לה הודעות עם הטרדה מילוליות.

הפרשה מסעירה את כל הכדורגל הישראלי שהחל מהפרסום אתמול ב-ONE עוסק בפרשה ובכל הקשור אליה. כפי שחשפנו, אותה עובדת מועדון נתפסה כשעתיים לאחר משחק של הקבוצה באמצע אקט מיני עם שחקן נשוי של אותה קבוצה באחד החדרים באצטדיון בו משחקת הקבוצה.

המתלוננת ביציאה מתחנת המשטרה (מערכת ONE)המתלוננת ביציאה מתחנת המשטרה (מערכת ONE)

אותו בכיר אמר כי הוא ידווח על כך לבעלים של הקבוצה, העובדת על פי טענתה התחננה כי לא יעשה זאת כדי לא לפגוע בשחקן ובה. העובדת טוענת כי לכאורה מאותו יום אותו בכיר הכריח אותה לקיים עמו יחסי מין ועוד דברים הקשורים לענייני מין.

אותו בכיר טען אתמול בשיחה עם הבעלים של המועדון שהכול בסדר איתו ושהוא לא קשור לעניין. העובדת התלבטה ארוכות בימים האחרונים האם להגיש תלונה, כאשר זה היה כרוך בסופו של דבר בשיחה עם הוריה שבתחילה מספרים כי כעסו על הדברים, אך בסופו של דבר תמכו בה לגשת למשטרה להגיש תלונה ועומדים מאחוריה. המתלוננת יצאה אתמול מתחנת המשטרה כאשר היא ממררת בבכי.

הערכה היא כי למתלוננת יש ראיות לפחות לחלק מהדברים שהיא טוענת נגד אותו בכיר. בינתיים, במשטרה החליטו להעביר את הטיפול בפרשה ליחידה ללוחמה בפשיעה.