ליגת העל נשים מתקרבת לשלבי ההכרעה, שבוע לפני גמר גביע המדינה, בבית העליון במחזור השלישי והאחרון לפני הפלייאוף מכבי חיפה גברה על מכבי חדרה, במשחק נוסף ניצחה הפועל כפר סבא את הפועל עירוני קריית אתא ושתי המנצחות תפגשנה ראש בראש בגמר. בבית התחתון במחזור הרביעי, מכבי הוד השרון הפתיעה את מכבי רעננה.

בית עליון
מכבי חדרה - מכבי חיפה 3:1 (28:26, 25:21, 21:25, 25:13)

חיפה הראתה שהיא נמצאת כרגע בכושר נפלא, רגע לפני גמר גביע המדינה מול הפועל כפר סבא ביום חמישי הקרוב. את המערכה הראשונה ניצחו החיפאיות די בקלות, מכאן נעשה המשחק צמוד ודרמטי כאשר חדרה מנצחת את המערכה השנייה, מכבי חיפה מנצחת את השלישית והמערכה הרביעית מסתיימת בשובר שוויון ובניצחון לקבוצה מהכרמל.

מאמן הקבוצה, לאו דוס סנטוס, אמר בסיום: “ניצחון רביעי ברציפות בכל המסגרות שמוסיף לביטחון של הקבוצה. שמח לראות את ההתקדמות שעשינו אחרי פתיחת העונה הלא טובה. יש לנו עוד מטרות העונה, כשהראשונה תגיע כבר ביום חמישי הקרוב שמחתי מאוד לראות את הקהל שלנו חוזר ליציעים”.

הפועל עירוני קריית אתא- הפועל כפר סבא 3:0 (25:23, 25:17, 25:19)

ניצחון מרשים של כפר סבא במשחק האחרון לפני גמר הגביע. שתי המערכות הראשונות הלכו די בקלות עבור החניכות של אלעד שפגט ואילו המערכה השלישית הייתה צמודה אבל בסיומה הייתה ידן של הכפרסבאיות על העליונה  והן ניצחו במערכה ובמשחק כולו.

בית תחתון
מכבי הוד השרון – מ.כ מכבי רעננה 0:3 (23:25, 16:25, 21:25)

ניצחון מפתיע של הוד השרון ששבר רצף של שלושה הפסדים רצופים בבית התחתון והיה בסך הכל הניצחון השני של הקבוצה העונה. המשחק היה צמוד במערכה הראשונה כאשר במערכה השנייה ניצחו בנות הוד השרון יחסית בקלות בדרך למערכה שלישית צמודה וניצחון על מובילת הבית התחתון מכבי רעננה.

מאמן הוד השרון אסף מעיין: "לצערי זה קצת מאוחר מדי ולא משנה את המקום שלנו בטבלה, הבנות שיחקו טוב מאוד והתחושה היא שאם היינו מציגים יכולת כזאת במהלך העונה רוב הסיכויים שהיינו מסיימים אחרת את הליגה, עוד משהו משמח שזה שהיה קצת קהל מה שלא זכינו לראות יותר מדי השנה".

גארבג' טיים חוזרת עם שחקן מגולגל בבוריטו