המחזור ה-13 בליגת העל סיפק הערב (שבת) מפגשים מעניינים בהם הפועל כפר סבא ניצחה את הפועל קריית אתא והפועל מטה אשר/עכו גברה על הפועל המעפיל מנשה/עמק חפר. בנוסף, מכבי מוסינזון הוד השרון הכניעה את ק.ק תל אביב ואילו מ.ס עיילבון ניצחה את אסא בן גוריון באר שבע. כמו כן, גם המחזור ה-13 בליגת העל לנשים נערך הערב כשהפועל כפר סבא של אלעד שפגט ניצחה 1:3 את קריית אתא.

הפועל המעפיל מנשה/עמק חפר – הפועל מטה אשר/עכו 3:0 

המארחת ניצחה בקרב הקיבוצים שהיה גם קרב על המקום השלישי בליגה והיא כבר עם שישה ניצחונות רצופים, למארחת מהצד השני זה היה הפסד ראשון לאחר ארבעה ניצחונות רצופים. המערכה הראשונה הייתה צמודה מאוד, גם המערכה השנייה הייתה מאוזנת אבל במערכה השלישית מטה אשר ברחה לניצחון במערכה ובמשחק כולו.

מכבי מוסינזון הוד השרון – ק.ק תל אביב 0:3 

ניצחון קל של המארחת שהתאוששה מההפסד למכבי תל אביב ביום חמישי. האורחת מנגד ממשיכה לחפש מערכה ראשונה העונה. עדי גורן, מאמן הוד השרון, אמר בסיום: "אני שמח מאוד על הניצחון במשחק בו לקחו חלק השחקנים שפחות זוכים לזמן משחק. מלבד חוסר ריכוז ומשחק מפוזר במערכה השנייה, השחקנים הציגו יכולת טובה, לחימה ורוח חיובית".

א.ס.א בן גוריון באר שבע – מ.ס עיילבון 3:0 

האורחת התאוששה מארבעה הפסדים רצופים וניצחה בחוץ בבירת הנגב. המערכה הראשונה הייתה שקולה ומותחת במיוחד והסתיימה בניצחון שחקני עיילבון רק בשובר שוויון, אבל משם פתחו החניכים של סמעאן סמעאן מאמן עיילבון מבערים וניצחו יחסית בקלות את שתי המערכות הנותרות בדרך לניצחון במשחק כולו.

הפועל כפר סבא – עירוני קריית אתא 0:3

הקבוצה מהשרון נראית מוכנה למפגש הצמרת מול האלופה מטה אשר/עכו ביום שלישי השבוע כשהערב השיגה את ניצחונה ה-13 ברציפות העונה במשחק בו שלטה בכל שלושת המערכות. האורחת מנגד כבר עם הפסד שלישי רצוף.

ליגת העל לנשים: הפועל כפר סבא – הפועל קריית אתא 1:3 

במערכה הראשונה שיחקה האורחת מצוינת וניצלה חולשה לא ברורה של שחקניות כפר סבא בדרך לניצחון במערכה 23:25, זה היה הפסד המערכה הראשון של הירוקות העונה. מפה החניכות של מאמן כפר סבא אלעד שפגט לקחו את המושכות וניצחו בקלות את שתי המערכות הבאות. אלא שבמערכה הרביעית היריבה התעוררה ונתנה פייט אדיר שהסתיים בסופו של דבר בניצחון של כפר סבא במערכה ובמשחק כולו.

שחקניות הפועל כפ"ס חוגגות (הפועל כפ"ס)שחקניות הפועל כפ"ס חוגגות (הפועל כפ"ס)