נבחרת הנערים ניצחה הערב (ראשון) את נבחרת אסטוניה 0:3 (19:25, 22:25, 18:25) ניצחון שהציב את הנבחרת במקום השני בבית עם 6 נקודות, ובמקביל לנבחרת ישראל סיימו עוד 3 נבחרות במקום השני עם מספר נקודת זהה לישראל, אך בחישוב "הנקודות הקטנות" בין כל הנבחרות (נקודות המערכות), היו חסרות לישראל 24 נקודות בלבד על מנת לסיים במקום ה-12 שמבטיח כרטיס לאליפות אירופה. כמו כן, נבחרת הנשים רשמה הפסד 3:0 לנבחרת צרפת ומסיימת את השלב הראשון עם שני הפסדים ונצחון.
גיל ריב, מאמן הנבחרת, אמר על כך: "אין לנו מילים, אנחנו גאים מהנבחרת הזו, הגענו מוכנים עשינו שתי ניצחונות מדהימים, הניצחון על רומניה היה ניצחון יוצא הדופן בהתנהלות של השחקנים, גאה ושמח על ההתקדמות של הנבחרת, חייב להזכיר את שותפי לדרך המאמן תומר לוינסון הוא לצידי ואני לצידו ואנחנו עובדים כצוות. העבודה המשותפת מביאה איתה את התוצאות שאנו רואים ומרגישים".
בתוך כך, לאחר הניצחון המרשים על דנמרק פגשה נבחרת הנשים של ישראל את נבחרת צרפת שגם אירחה את הטורניר הראשון, הפעם הסיפור היה אחר, ונבחרת צרפת ניצחה 0:3. הנבחרת תמשיך לטורניר השני שיתקיים בהונגריה ותנסה שם "לגנוב" עוד ניצחון על מנת לסיים את הטורניר בטעם טוב.

נבחרת הנשים כדורעף (CEV)נבחרת הנשים כדורעף (CEV)
ספרופולוס: "מרוצה מהדרך בה שיחקנו"