אחרי פגרה של חודש וחצי שהתארכה בשל הסגר ולאחר ציפייה ארוכה, ליגות העל בכדורעף לגברים ונשים חוזרות עם מחזור מספר 12 וכמה משחקים מרתקים. במקביל לפעילות ליגות העל, ראשי האיגוד ממשיכים את המאבק מול הגורמים הרלוונטיים להחזרת הפעילות בשאר הליגות.

אצל הנשים, המאבק בין הפועל קריית אתא שמגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים ומכבי חיפה שאחרי פתיחת עונה לא טובה עשתה שינויים בסגל והחלה בהתאוששות בשני ניצחונות רצופים – נמצא במוקד.

לקראת חידוש הליגה אמרה קפטנית הפועל כפר סבא, גלית דבש: "כבר חודש וחצי אנחנו מתאמנות חזק על מנת להגיע לחלק האחרון של העונה בכושר טוב. מחכה לנו המשך ליגה אינטנסיבי ביותר אבל אנחנו מחכות לכך מאוד". 

הפועל כפר סבא כדורעף ( צילום, יוסי לזרוב)הפועל כפר סבא כדורעף ( צילום, יוסי לזרוב)

חגי שמאי, מאמן קבוצת הנשים של קריית אתא, הוסיף: "אחרי קצת יותר מחמישה שבועות שאנחנו לא משחקים בהחלט מרגש לחזור ולהתחרות. אנו מודעים לעומס הרב הצפוי ומקווים לצלוח אותו בבריאות . מבחינה מקצועית יהיה מסקרן לראות את הקבוצות אחרי תקופה ארוכה ללא משחקים".
במשחקי ליגת העל לגברים, תארח ביום שלישי הפועל עירוני קריית אתא את הפועל המעפיל. קריית אתא מגיעה למשחק אחרי שהפסידה במחזור הקודם למטה אשר ואילו המעפיל מגיעה אחרי רצף של שלושה ניצחונות רצופים.