נבחרת ישראל בכדורעף הפסידה הערב (שישי) לנבחרת דנמרק 3:2 במשחק הראשון במסגרת טורניר ליגת הכסף שמתקיים במקדוניה. המערכה הראשונה יצאה לדרך עם יתרון של נבחרת דנמרק 6:2, בהמשך המערכה הכחולים לבנים חוזרים לעניינים ומצמקים את הפער ל 13:12, מנקודה זו ובמשחק צוות נהדר נבחרת ישראל מנצחת את המערכה הראשונה 25:21.

המערכה השנייה התחילה טוב לצד הישראלי, שליטה מוחלטת לאורך כל המערכה מובילה את ישראל עד לנקודת המשחק 24:19,  כאן,  שכבר היה נדמה שהמערכה השנייה בכיס, ישראל מגלה חולשה לא מובנת ונותנת לחבורה הדנית את ההזדמנות לחזור למשחק, הוויקינגים לא היססו לרגע ובמשחק מצוין מוסיפים 7 נקודות רצופות, ניצחו את המערכה 26:24 השוו את מאזן המערכות ל-1:1.

המערכה השלישית יצאה לדרך, שוב ישראל שיחקה משחק אחראי שלטה במשחק וניצחה 17:25. במערכה הרביעית מסתמנת כמערכת מפתח, הדנים לא נתנו לישראל להשתלט על המשחק, מערכה צמודה זו הסתיימה לצד האדום, הנבחרת הדנית ושחקניה המנוסים ניצחו 24:26.

לאחר שעתיים של משחק עלו שתי הקבוצות למערכה החמישית והמכרעת שהכל פתוח לשני הצדדים, המערכה צמודה, ראש בראש לכל אורכה, אך הדנים בהמשך ישיר למערכה הרביעית, ידעו להכריע ברגעי האמת מנצחים את המערכה ואת המשחק כולו עם 2:3, תוצאה שמאכזבת מאוד את המחנה הישראלי.

מחר תפגוש נבחרת ישראל את נבחרת מקדוניה שגם מארחת את הסבב הראשון של הבית, הסבב השני יתקיים בשבוע הבא בדנמרק ושם התקווה שיתרון הביתיות של נבחרת דנמרק לא ישפיע לטובת הוויקינגים, כאמור שתי הראשונות מכל בית לטורניר הגמר שיתקיים במקדוניה בחודש יוני.

המאמן נועם כץ אמר: “שיחקנו טוב לאורך רוב המשחק אבל לא ידענו לסגור את המערכה השנייה והרביעית בהן שלטנו עד סוף המערכה. יש לנו נבחרת טובה ואני מקווה שהניסיון שהשחקנים צוברים יעזור לנו לנצח משחקים כאלו בעתיד”.