נבחרת הנשים של ישראל בכדורעף סיימה הערב (ראשון) את הופעותיה במוקדמות אליפות אירופה בניצחון 2:3 על נבחרת דנמרק. לאחר סבב משחקים ראשון שהתקיים בבלפורט אשר בצרפת, הניצחון הזה נעל את סבב המשחקים השני שהתקיים במהלך סוף השבוע האחרון בבודפשט, הונגריה. לאחר שני הפסדים לנבחרות הונגריה וצרפת שהעפילו לאליפות אירופה מהבית הישראלי, קיוותה החבורה בכחול-לבן לסיים את הטורניר עם טעם טוב בפה כפי שאכן קרה.

זהו ניצחונה השני של הנבחרת על דנמרק לאחר שגברה עליה גם בשבוע שעבר במסגרת סיבוב המשחקים הראשון שהתקיים בבלפורט, צרפת, אז זה הסתיים עם 0:3. את המשחק פתחו עבור הנבחרת: ענבל פלג כמוסרת, פולינה מליק בעמדת המצליבה, יאל בנימין ושיראל ג'נאח כקבלניות וחוסמות האמצע היו גלית דבש ומאיה דודוצקין.

המערכה הראשונה נפתחה צמוד (6:6) ועם לחיצה קטנה על הגז עלתה ישראל ליתרון ובסיומו ניצחו 24:26. במערכה השנייה נמשכה המגמה הצמודה אך עם כמה טעויות לא מחויבות של דנמרק עלתה ישראל ליתרון 5:8. מכות פתיחה טובות של שיראל ג'נאח וענבל פלג מעלות את הנבחרת ליתרון 7:13. זה הסתיים עם 14:25 מהדהד לישראל. 

את המערכה השלישית פתחו הדניות בסערה ושלטו בה. למרות התעוררות של הנבחרת הישראלית, זה הסתיים עם 18:25 לדנמרק. גם המערכה הרביעית נפתחה בשליטה דנית כאשר הן רצות ליתרון 2:9 בעקבות רפיון בלתי מוסבר בשורות הישראליות. הדניות שייטו בקלילות ליתרון שיא של 11:23. התעוררות ישראלית לקראת סוף המערכה לא משנה את התוצאה ודנמרק מנצחת 17:25.

במערכה השלישית התנהל קרב חפירות כאשר נקודה רודפת נקודה. הנבחרת ידעה לעמוד בלחץ מול שתי נקודות משחק לטובת הדניות ושיראל ג'נאח מסיימת את המשחק באייס – 17:15 לטובת ישראל ו-2:3 בסיכום הכללי. בלטו בנבחרת: פולינה מליק עם 18 נק'. שיראל ג'נאח עם 15. גלית דבש עם 11 ומאיה דודוצקין עם 10. לשחקנית המצטיינת במשחק נבחרה גלית דבש.

צפו: וייסמן בהחמצה משוגעת