גמר ליגת העל בכדורעף נשים נערך הערב (ראשון) כאשר הפועל כבר סבא גברה 0:3 על הפועל עירוני קריית אתא וזכתה בצלחת האליפות בפעם השנייה ברציפות.

הפועל עירוני קריית אתא - הפועל כפר סבא 3:0 (25:14, 25:22 , 25:22)
המשחק החל בצורה שוויונית, וקריית אתא אף עלתה ל-9:15, אלא שאז הפועל כפר סבא התעוררה, הפכה את התוצאה וניצחה את המערכה 25:22. במערכה השנייה שוב קריית אתא פתחה מצוין, אבל ממש כמו במערכה הראשונה, החניכות של אלעד שפגט הפכו את התוצאה וניצחו 25:22. במערכה השלישית הירוקות לא הביטו לאחור ושייטו כל הדרך לזכייה בתואר הנכסף.

קפטנית הפועל כפר סבא, גלית דבש, התייחסה להישג: "אני שמחה על האליפות, כל השנה שלטנו בליגה, זה הראה לי שכל משחק צריך להגיע מוכנות, והיינו בריכוז כל השנה, אני גאה בצוות ובקבוצה".

הפועל כפר סבא עם הצלחת (איגוד הכדורעף)הפועל כפר סבא עם הצלחת (איגוד הכדורעף)

מאמן הפועל כפר סבא, אלעד שפגט, אמר: "מרגש אותי לזכות בדאבל. יש 13 בנות בקבוצה שבאו תמיד לעבוד והוכיחו את זה לאורך כל העונה, אני מגיל 13 במועדון וזה מרגש מאוד".

הפועל עירוני קריית אתא (איגוד הכדורעף)הפועל עירוני קריית אתא (איגוד הכדורעף)

מאמן הפועל עירוני קריית אתא, גיא שמאי, התייחס להפסד קבוצתו: "ברכות לכפר סבא שהוכיחו עליונות לאורך כל העונה. יש לי רק דברים טובים לומר על הקבוצה שלי, התבגרנו במהלך העונה, המשכנו להאמין וסיפקנו סדרת גמר מעניינת ומרתקת".