הפועל כפר סבא חזרה לעצמה לאחר ההפסד המפתיע במשחק החוץ וניצחה הערב (ראשון), 1:3 את הפועל קריית אתא במשחק השלישי בסדרה ועלתה ל-1:2 בסדרת הטוב בחמישה. ניצחון במשחק הבא, שיתקיים ביום ראשון, יעניק לכפ”ס את האליפות.

הפועל כפר סבא – הפועל עירוני קרית אתא 1:3 (17:25,17:25,18:25, 25:20)

המערכה הראשונה נפתחה בצורה שוויונית כאשר אף צד לא הצליח ליצור לעצמו יתרון, אניה ויליקי בכמה נקודות נהדרות השאירה את כפר סבא במשחק, אבל לקראת אמצע המערכה בעיקר בעזרת שוואנסקה המעולה צמח היתרון של קריית את והיא הוליכה  10:12 ולאחר מכן 14:21.
את המערכה השנייה פתחה קריית אתא בצורה טובה והוליכה 1:3 אבל כפר סבא בעזרת מכות פתיחה של לנה שיינין החזירה את היתרון והוליכה 3:5 לאחר מכן היתרון הלך וגדל לכפר סבא והגיע כבר ל6:12, קריית אתא צמצמה אבל עד סוף המערכה אלו היו השחקניות של אלעד שפגט שהראו עליונות וניצחו את המערכה.

המפגש בין הפועל כפר סבא לקרית אתא (איגוד הכדורעף)המפגש בין הפועל כפר סבא לקרית אתא (איגוד הכדורעף)

המערכה השלישית הייתה מאוזנת עד אמצע המערכה – אבל ממצב של שוויון 11 נטלו ויליקי וחברותיה את השליטה המשחק ועלו ליתרון 12:16 אותו לא שמטו עד לסיום המערכה. במערכה הרביעית דה קסטרו נכנסה למשחק והראתה ניצוצות מהיכולת המעולה שמאפיינת אותה בסדרה, אבל גלית דבש מכפר סבא הוכיחה שהאלופה לא מוכנה לוותר על התואר וכפר סבא טסה לניצחון במערכה ובמשחק כולו.