שורת מפגשים מיוחדת עם בכירי הטניס הישראלים, בארץ ובחו"ל, תתקיים במהלך השבועות הקרובים עבור אוהדי הטניס, שחקנים, מאמנים וחובבי ספורט, שלא צריכים לצאת מביתם. המפגשים יועברו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של איגוד הטניס, יעסקו במגוון נושאים ויועברו על ידי טניסאי הווה ועבר ומאמנים בכירים, שידברו על הכל. בין הדמויות שיעבירו את המפגשים הווירטואליים יהיו עודד (דדי) יעקב, עמוס מנסדורף, גלעד בלום, יוני ארליך, אנדי רם, שחר פאר, דניאל צוקרמן ועוד.
דדי יעקב, בעבר קפטן נבחרות הדייויס והפדרציה של ישראל שאימן בין את השאר את שחר פאר, אנה סמשנובה והראל לוי, הוא כיום מאמן לאומי בקנדה וממונה על כל המערך ההישגי בגילאי 10 עד 15. במפגש, שיתקיים ביום ראשון ב-18:00, ידבר יעקב על הטניס בקנדה, על התכנונים לחזרה שם לשגרה וכמובן יענה על שאלות גולשים. למחרת ידבר באותה השעה גלעד בלום, שחקן נבחרת הדייויס של ישראל בעבר שדורג בשיאו במקום ה-61 בעולם, הוא כיום הבעלים והמנהל של בית ספר לטניס בניו יורק וידבר על מצב הטניס בארה"ב ועל עיסוקו שם. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אין עליו: פדרר מתאמן בשלג על חבטות

את סדרת המפגשים יפתח הערב (שלישי) ב-18:00 עמוס מנסדורף, המנהל המקצועי של איגוד הטניס כיום ושחקן העבר שדורג במקום ה-18 בעולם. מנסדורף ידבר על התפתחות הטניס בשלושת העשורים האחרונים, בגברים ובנשים, ועל המצב בטניס הישראלי בזמן הקורונה.
בהמשך יתקיימו מפגשים עם שחקני עבר והווה גדולים של ישראל: שחר פאר שדורגה במקום הגבוה ביותר לטניסאית ישראלית אי פעם (11 בעולם); יוני ארליך, קפטן/שחקן של נבחרת הדייויס, שעדיין משחק בגיל 43 בסבב המקצועני; אנדי רם, זוכה שלושה תארי גראנד סלאם בזוגות, והחצי מהצמד הישראלי האגדי אנדיוני, שזכה באליפות אוסטרליה הפתוחה ודניאל צוקרמן, שחקן נבחרת הדייויס המשחק במכללות בארה"ב, שידבר על טניס המכללות.