ספורטאים בעולם ממשיכים לנצל את פגרת הקורונה כדי לערוך לייב צ’אטים באינסטגרם ולספר סיפורים שעוד לא סופרו, והפעם זה היה תורם של שניים מהטניסאים המשמעותיים ביותר בעשור וחצי האחרונים – מריה שראפובה ונובאק ג’וקוביץ’.

בעבר הקשר ביניהם עלה לכותרות כשג’וקוביץ’ עשה חיקויים של שראפובה וצעקותיה על מגרש הטניס, אך כעת הרוסייה בת ה-33 והסרבי בן ה-32 שוחחו אחד עם השני להנאתם של המוני המעריצים וגם חלקו שני סיפורים מצחיקים.

בראשון מביניהם, ג’וקוביץ’ סיפר על מקרה בו הוא שיחק בגביע דייויס בשבדיה עם נבחרת סרביה, כשהוא שיכור: “לא הייתי אמור לשחק באותו סוף שבוע, אחרי יום שישי הולכנו 0:2 אז חגגתי בערב. ואז ביום שבת מצאתי את עצמי על המגרש. בואו נגיד זאת ככה, לא ראיתי את הכדור בצורה הטובה ביותר באותו משחק”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סרינה וויליאמס משחקת נגד עצמה

לאחר מכן שראפובה סיפרה על דייט בין השניים: “אני זוכרת ששיחקנו במשחק ראווה של זוגות מעורבים. אני הייתי צעירה, אתה היית צעיר, הרבה לפני שזכית בגראנד סלאמים. אני אפילו לא בטוחה שזכית בתואר כלשהו באותו שלב. אמרת שאם אתה תנצח, אני אצטרך להזמין אותך לארוחת ערב. אמרתי לעצמי ‘אוקיי, מי זה הילד הזה בכלל?’. ניצחת ואמרת לי ‘אנחנו יוצאים לארוחת ערב הלילה. אנחנו הולכים למסעדה היפנית’. ואני עניתי: ‘אתה רציני? אתה ואני, הולכים למסעדה, הלילה?’. וכך היה. אני חושבת שהיית מעריץ שלי”.

ג’וקוביץ’ הגיב על הסיפור ואמר: “מריה אומרת את האמת”, אבל על המשפט האחרון שלה הוא חלק כשאמר: “את צריכה להודות בפני כולם כאן שהפסדת במשחק בכוונה”.