אחרי שהתרגלנו לראות את גיבורי העל המוכרים לכולנו הופכים לדמויות לגו בשלל סרטים מונפשים (וגם במשחקי קונסולה כמובן), כעת הגיעה גם תורן של מכוניות הפאר.

לאחרונה נחתם שיתוף פעולה בין חברת אבני המשחק הדנית לחברת מכוניות הספורט האיטלקית למבורגיני (שייכת לקבוצת פולקסווגן) וכעת מוצגת לראווה מכונית העשויה מלגו מדגם Lamborghini SIÁN FKP 37.

מכונית הלגו המדוברת מגיעה ביחס של 1:8 בגובה של 13 ס”מ, רוחב של 9 ס”מ ואורך של 60 ס”מ. לכל מכונית יש מספר רישוי ייחודי משלה והיא מגיעה בקופסה מהודרת ושני ספרי הוראות.

בכדי לעצב בצורה מדויקת עד לפרטים הקטנים, המעצבים של חברת לגו נפגשו עם מעצבי המותג האיטלקי כדי להבין בצורה מקסימלית את ה-DNA של אחד מהרכבים המרשימים ביותר שייוצרו בשנה הנוכחית.

כל כך הרבה חלקים קטנים (האתר הרשמי של לגו)כל כך הרבה חלקים קטנים (האתר הרשמי של לגו)

מיותר לציין, כי בדומה לדגמי פאר איטלקיים נוספים, כל מכונית (במציאות) מורכבת בצורה ידנית כדי להגשים את חזונו של המייסד, פרוציו למבורגיני, ליצור מכוניות בהתאמה אישית ללקוח.

כנראה שבנקודה זו תשאלו על כמות החלקים של יצירת המופת של לגו וכאן יש מקום לציין שמדובר בלא פחות מ-3,696 חתיכות קטנות – מה גם שהחברה ממליצה שהנושא בנטל ההרכבה יהיה מעל גיל 18. מדובר אמנם במשימה קשה מאוד, אך כפי שציינו, המוצר המוגמר בהחלט משתלם, בעיקר כאשר נחשפים לדלתות הנפתחות מעלה, הייחודיות ללמבורגיני, אשר מופעלות בלחיצת כפתור בדגם הלגו.

הדלתות הייחודיות קיימות גם בלגו (האתר הרשמי של לגו)הדלתות הייחודיות קיימות גם בלגו (האתר הרשמי של לגו)

אם נמשיך בעניין הירידה לפרטים, כמובן שבכלל חלקי הרכב תמצאו התאמה מלאה החל מהחישוקים המוזהבים, צורת המנוע ולוגו המותג על ההגה. תמורת התענוג הזה אגב תצטרכו להיפרד מכ-379 דולר באתר הרשמי של חברת לגו (לכך עשויות להתווסף עלויות משלוח כמובן).

אם הלגו פחות מעניין אתכם והדגם “האמיתי” דווקא כן, נציין כי מדובר מדגם אשר משווק החל מהשנה (2020), והיצרן אינו מתכוון לייצר למעלה מ-70 יחידות. מדובר ברכב המתאפיין בהנעה היברידית הנדירה לרכבים מסוג זה (מנוע בעירה פנימית 6.5 ליטר V12+מנוע חשמלי הנטען באמצעות סוללת ליתיום-יון) וכולל תיבת הילוכים חצי-אוטומטית בעלת 7 מהירויות.

זה המקור (האתר הרשמי של לגו)זה המקור (האתר הרשמי של לגו)

הרכב הנו בעל הנעה כפולה 4X4, מגיע למהירות מקסימלית של 350 קמ”ש ומאיץ ממהירות 0 ל-100 קמ”ש ב-2.8 שניות. תג המחיר שלו אגב הנו מעל 2.5 מיליון דולר – שווה לכל כיס...

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה באזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!

עד לפרטים הקטנים (האתר הרשמי של לגו)עד לפרטים הקטנים (האתר הרשמי של לגו)