תחום הקרוסאוברים היוקרתיים בישראל ממשיך לפרוח, וכעת אנחנו עדים לשתי השקות חדשות בארצנו הצנועה..

כשנתיים אחרי שהושק בישראל, ה-E-PACE של יגואר מקבל חבילת עיצוב חדשה. החבילה, בשם Shadow Edition, כוללת: חישוקי 19 אינץ' בגימור כהה Satin Dark Grey, חבילת DYNAMIC HANDILNG הכוללת דיסקים מוגדלים וקליפרים אדומים, וחלונות אחוריים כהים. המחירון הרשמי הוא 318 אלף ש”ח, כאשר מחיר המבצע הוא 299 אלף ש”ח. מחיר החבילה המדוברת הנו 21 אלף ש”ח.

יגואר E-PACE (יח"צ)יגואר E-PACE (יח"צ)

ליאן כהן מנהלת השיווק של יגואר, מסרה: "ה-E-PACE הינו ה-SUV המוביל בקטגוריה בזכות הביצועים והיכולות הדינמיות שלו. חווית הנהיגה ברכב היא בלתי נשכחת ולכן החלטנו לתרגם את האלמנטים החווייתיים והספורטיביים שחווים בנהיגה לחבילה עיצובית ספורטיבית במהדורה מוגבלת. האלמנטים בחבילה מעצימים את האופי הספורטיבי והדינמי של E-PACE”.

פרט להשקה זו,  משיקה דלק מוטורס בישראל את הב.מ.וו X6 החדש. ה-X6 החדש יוצא עם מספר מנועי בנזין או דיזל.

גרסאות הכניסה – בנזין 3 ל' 340 כ"ס או דיזל 3 ל' 265 כ"ס – יוצעו במחיר כמעט זהה: 660 או 650 אלף שקלים בהתאמה לרמת האבזור M SPORT, או 745 או 735 אלף שקלים בהתאמה לרמת האבזור M-Superior.

ב.מ.וו X6 (יח"צ)ב.מ.וו X6 (יח"צ)

הדובדבן שבקצפת הם דגמי ה-M Performance שיוצעו במחיר של 925 אלף שקלים לשתי גרסאות המנועים: דיזל 3 ל' עם 400 כ"ס, או בנזין 4.4 ל' עם שמונה צילינדרים ו-530 כ"ס. התלבטות קשה: עם כמה שאני אוהב דיזלים חזקים, קשה לעמוד בפיתוי של מנוע בנזין מתומן צילינדרים.

כל הדגמים יגיעו עם חלון גג פנורמי, פנסי LED עם שליטה אוטומטית באור הגבוה, שמשות אחוריות כהות, טריקה שקטה ("דלתות ואקום"), ומגוון מערכות בטיחות: בין השאר, בלימה אוטונומית למניעת תאונה, התראה ותיקון סטייה מנתיב, התראת רכב בשטח המת, התרעה בפני תנועה אנכית בעת יציאה מחנייה ברוורס ועוד.

ב.מ.וו X6 (יח"צ)ב.מ.וו X6 (יח"צ)

שתי רמות האבזור הבכירות מוסיפות, בין השאר, מערכת שמע משודרגת מבית הרמן קרדון, בקרת שיוט אדפטיבית (כולל נהיגה בפקקים), ומחזיקי כוסות עם חימום וקירור.