לאחר מספר תוצאות מאכזבות מתחילת העונה מסיים ירין שטרן סופ"ש דומיננטי ומושלם באליפות ה-G1 Series, כאשר הוא כובש את המקום הראשון הן באימונים, בן במקצה הדירוג והן בשני המרוצים (המירוצים משודרים בערוץ ONE).

מזג האוויר היה השחקן המרכזי בסוף השבוע כאשר יום שישי החל עם גל החום ששטף את כל אירופה, המשיך לשבת גשומה וביום ראשון מזג האוויר התבהר מה שהבטיח מירוצים סופר מעניינים.

סופ"ש נהדר לשטרן באיטליה (Francesco Bruciamonti)סופ"ש נהדר לשטרן באיטליה (Francesco Bruciamonti)

ירין שטרן, האלוף המכהן, סיים את מקצה מדידות הזמנים בראש לאחר שהוא מפגין ביצועים מרשימים והיחיד שמצליח לרדת מזמן של דקה אחת ו-14 שניות וקובע זמן של 1:13:743.

במירוץ הראשון שטרן מזנק מעולה ושומר על ההובלה כאשר מאחוריו דולק אנזו בוניטו. דוידה וטורי האיטלקי מצליח לעקוף כבר בזינוק את מיגל מאטוס הפורטוגלי ותופס את המקום השלישי. ההפתעה המרעננת של המירוץ הגיע מצד אלברטו נאסקה, כוכב היוטיוב שזהו מירוצו הראשון בסדרה. נאסקה מזנק 8 ובסוף ההקפה הראשונה ולאחר עקיפות מרשימות כבר תופס את המקום ה-5. אך בהמשך הוא נחלש ומסיים רק במקום ה-7. סדר סיום המרוץ של שלושת הראשונים הוא שטרן, בוניטו ו-וטורי.

במירוץ השני שטרן מזנק שוב מהפול פוזישין, ובמרוץ הזה הוא לא לקח שבויים, ומהזינוק הלך והגדיל את הפער עד לסוף המירוץ.  מאטוס הפורטוגלי, שמוביל את האליפות מצליח לתפוס את המקום ה-2 כבר בסיום ההקפה הראשונה מתוך 14 הקפות לאחר שזינק מהמקום ה-4. הפורטוגלי שומר על המקום ה-2 עד להקפה התשיעית, בה אנזו בוניטו צולל לו בפניה הראשונה ועוקף אותו, כתוצאה מכך מיגל מאבד מומנטום ומאבד עוד 2 מקומות לקוזימו פאפי ודוידה וטורי, מה שגורם לו לסיים רק במקום ה-5 ולאבד נקודות יקרות לאליפות.

ירין שטרן במקום הראשון (Francesco Bruciamonti)ירין שטרן במקום הראשון (Francesco Bruciamonti)

סדר הסיום הוא שטרן עם נצחון שני ודומיננטי עם פער של 15 שניות מהמקום השני, כאשר לאחריו מגיעים בוניטו ופאפי במקום ה-2 וה-3 בהתאמה.

לסיכום, שטרן מצליח להשלים סופ"ש מושלם של מירוצים מבחינתו באליפות הG1 Series הנתמכת על ידי Fiverr.

המירוץ השישי לעונה יתרחש בסוף חודש ספטמבר בתקופת החגים, ירין יגיע למירוץ הבא במטרה לייצר לעצמו יום חג משל עצמו.