הסבב הרביעי של אליפות הG1 הגיע שוב למסלול Varano שבצפון איטליה. כאשר לאורך כל הסופ”ש פקד את המסלול עומס חום קיצוני של 38 מעלות עקב גל החום שפוקד את אירופה, מה שהקשה גם על הרכבים וגם על הנהגים.

לאורך כל מקצי האימונים ביום שבת ירין הוביל את הדרך, כשמאחוריו תחלופה מהירה בין 4 נהגים על המקום השני.

ירין שטרן במקום הראשון (Amit Agronov)ירין שטרן במקום הראשון (Amit Agronov)

החום הקיצוני גרם להתחממות יתר של המנועים, וקושי פיזי על הנהגים, ירין שטרן מספר: "החום כאן במסלול פשוט מטורף, זה אחד המרוצים היותר קשים שחוויתי מבחינה זו, לאורך היום שתיתי כ-9 ליטר מים ובכל זאת סיימתי את היום מיובש. בתנאים כאלה הכושר הפיזי בא לידי ביטוי ומוכיח עד כמה הוא קריטי במרוצים, כי מי שלא בכושר פשוט לא יצליח לשרוד".

כבר מתחילתו של מקצה הדירוג ירין ביסס את מעמדו בראש החבורה ונשאר ככה עד לסוף המקצה, במקום השני סיים דוידה ויטורי ובמקום השלישי אנזו בוניטו ודקל נער הישראלי סיים במקום התשיעי.

מסלול וראנו ראה הרבה אקשן במרוץ הראשון, כאשר קוסימו פאפי עוקף את אנזו בוניטו ועולה למקום השלישי, ירין שטרן שומר על ההובלה כשדוידה ויטורי שומר ממנו מרחק קטן.

ירין שטרן (Amit Agronov)ירין שטרן (Amit Agronov)

בהקפה השלישית דוידה ויטורי מאבד שליטה ונתקע במלכודת החצץ, מה שגרם להוצאת מכונית הבטיחות וצמצום הפערים. 

בזינוק המחודש ירין מזנק מצוין ושומר על ההובלה כשמאחוריו קוסימו פאפי ואנזו בוניטו, וכך נשאר הסדר עד לסיום המרוץ. גם לדקל נער היה מרוץ מצוין, כשהוא מטפס שלושה מקומות ומסיים במקום השישי.