המחזור השישי במסגרת הפלייאוף העליון בליגת העל בכדורגל ייערך הערב במלואו, כאשר לקראת המשחקים, מומחי הווינר מעריכים כי הפועל באר שבע תנצח ב-20:00 את בית”ר ירושלים, מכבי חיפה תגבור בבלופילד על הפועל תל אביב ב-21:00 ומכבי תל אביב תנצח ב-20:50 בסמי עופר את הפועל חיפה. 

היחס לניצחון של הפועל באר שבע על הצהובים-שחורים מהבירה עומד על פי 2.45, בעוד ניצחון של בית”ר ירושלים יעניק למנחשים יחס של 2.55 ותיקו יספק 2.7. עם זאת, חשוב לציין כי שתי הקבוצות טרם ניצחו העונה במסגרת הפלייאוף העליון וכי הדרומיים של יוסי אבוקסיס מקווים להתאושש מה-1:0 למכבי חיפה במחזור הקודם. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בריאל עולה למקום הראשון, שיא לראמוס

במקביל, היחס לניצחון של אלופת המדינה מכבי תל אביב, שיכולה להבטיח אליפות שנייה ברציפות כבר הערב, עומד על פי 1.45, בעוד הפתעה וניצחון של הפועל חיפה תספק יחס של פי 4.5 ותיקו יעניק יחס של 3.75. אם תהמרו ב-20 ש”ח על כך שתומר אלטמן מהפועל חיפה יכבוש את השער הראשון במשחק והצהובים ינצחו 1:3, תזכו בלא פחות מ-5,000 ש”ח עם יחס זכייה של פי 250. במקביל, אם תהמרו שאנריק סבוריט יכבוש ראשון והפועל חיפה תנצח 1:2, תרוויחו 4,500 ש”ח ביחס זכייה של פי 225. 

אנריק סבוריט (רדאד ג'בארה)אנריק סבוריט (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, מומחי הווינר מעריכים גם כאמור כי מכבי חיפה תחזור מבלומפילד עם ניצחון על חשבונה של הפועל תל אביב, כאשר יחס הזכייה עומד על פי 1.6. במקביל, ניצחון של הפועל תל אביב מוערך ביחס של פי 3.9 ותיקו יעניק יחס של פי 3.4. 

שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)

בנוסף, ייערך גם משחק באנגליה, כאשר טוטנהאם תארח לדרבי לונדוני את ווסטהאם, שנאבקת נגד הירידה. ניצחון של התרנגולים של ז’וזה מוריניו יעניק יחס של פי 1.45, בעוד הפתעה וניצחון של ווסטהאם יספק יחס של פי 4.6. חלוקת נקודות בדרבי תעניק למהמרים יחס של פי 3.7. 
 

ז'וזה מוריניו (רויטרס)ז'וזה מוריניו (רויטרס)