היום (רביעי), הפרמייר ליג חוזרת אל המגרשים לאחר שלושה חודשי פגרת קורונה. למרות שמאבק האליפות כבר הוכרע, הקרב על הכרטיסים לאירופה עדיין נמצא בעיצומו ופה מנחשי ה-’Winner’ נכנסים לתמונה. 

על פי נתוני ה-’Winner’ הליגה האנגלית נמצאת במקום הרביעי ברשימת ליגות הכדורגל הפופולאריות בקרב הישראלים, לאחר הליגה הספרדית, ליגת העל המקומית וליגת האלופות. בשנת 2019 מכירות הליגה עמדו על לא  פחות מ-174 מיליון ש"ח.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מי מספר אחת? בארסה מנצחת ומתרחקת מריאל

באחד משני המשחקים הבולטים במחזור, מומחי ה-’Winner’ מעריכים שמנצ’סטר סיטי לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת שלוש הנקודות במפגש מול ארסנל וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.3, למול ניצחון הלונדונים שמוערך ביחס של פי 5.5. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.5. 

ביום שישי, תצא מנצ’סטר יונייטד למשחק חוץ בלונדון אצל טוטנהאם כאשר הפער בין השתיים עומד על ארבע נקודות לטובת האדומים. מומחי ה-’Winner’ מעריכים כי יונייטד היא זו שצפויה לצאת עם שלוש הנקודות מהמשחק וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.25, למול ניצחונם של הספרס שמוערך ביחס של פי 2.55. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3. 

שחקני מנצ'סטר יונייטד חוגגים (רויטרס)שחקני מנצ'סטר יונייטד חוגגים (רויטרס)

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שטובי אלדרווירלד מטוטנהאם יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:3 לשדים האדומים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 8,100 ש"ח עם יחס זכייה של פי 405. במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שפרד מהיונייטד יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 2:3 לטובת הספרס, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 12,400 ש"ח עם יחס זכייה של פי 620.