משחק העונה של ליגת העל ייערך הערב (רביעי, 20:45) כאשר מכבי תל אביב תארח את מכבי חיפה למשחק שככל הנראה יכריע את גורל העונה כולה ואולי את תואר האליפות, כאשר הפער בין הקבוצות טרם המשחק עומד על 9 נקודות לטובת הצהובים.

במחזור האחרון שיחקה הקבוצה של ולדימיר איביץ’ יריבתה העירונית של מכבי חיפה ויצאה מהמשחק עם שלוש הנקודות, לעומתה הקבוצה מהכרמל, הפסידה במחזור האחרון להפועל ת”א. מומחי ה-Winner מעריכים כי מכבי ת”א צפויה להמשיך במומנטום מהמחזור האחרון ולצאת עם שלוש הנקודות גם מהמפגש עם יריבתה הגדולה. ניצחונה של המארחת מוערך ביחס של פי 1.7 למול יחס של פי 3.5 לניצחונה של החבורה בירוק. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.3.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלומפילד לקראת החזרה של ליגת העל

לחובבי ההרפתקאות, אם תשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שדן גלזר יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:5 לצהובים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 8,900 ש"ח עם יחס של פי 890. בצד הירוק, במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שטרנט סיינסבורי יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 0:6 לירוקים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 13,750 ש"ח עם יחס זכיה של פי 1,375.

המשחק השני של הערב יפגיש בין הפועל חיפה להפועל באר שבע. מומחי ה-Winner מעריכים שהקבוצה של יוסי אבוקסיס צפויה לצאת עם שלוש הנקודות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.8 למול יחס של פי 3.3 לניצחונה של הקבוצה הצפונית. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.15.

יוסי אבוקסיס (עמרי שטיין)יוסי אבוקסיס (עמרי שטיין)

אם תשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שבן ביטון יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 0:6 לבאר שבע, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 10,850 ש"ח עם יחס זכיה של פי 1,085. אצל המארחים  אם תשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שמיקי סירושטיין יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:5 לחיפאים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 9,990 ש"ח עם יחס של פי 990.