ליגת העל שלנו צפויה לחזור ביום שבת הקרוב, וההתרגשות גדולה. גם ב-WINNER נערכים לקראת חזרת המשחקים, ופרסמו את היחסים שלהם לקראת מחזור המשחקים. לפי נתוני הטוטו-ווינר בחציון הראשון של שנת 2019, ליגת העל המקומית הינה במקום השלישי מבין הליגות הפופולאריות בקרב הישראלים עם הכנסות של 103 מיליון ש"ח לאחר ליגת ה-NBA והליגה הספרדית בכדורגל.

המשחק הראשון של הפלייאוף העליון יפגיש בסוף השבוע בין המוליכה מכבי תל אביב להפועל חיפה. מומחי ה-Winner מעריכים כי למרות הפגרה הארוכה, הצהובים ימשיכו בכושר מהעונה הסדירה לא צפויים להיתקל בקשיים בדרך לניצחון,  שמוערך ביחס של פי 1.25 למול ניצחונה של הפועל חיפה שמוערך ביחס של פי 6.9. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.3.

עומר אצילי עם הכדור (האתר הרשמי של מכבי ת"א)עומר אצילי עם הכדור (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

המשחק השני של הערב יפגיש את הפועל תל אביב שתצא לסמי עופר לפגוש את מכבי חיפה.  מומחי ה-Winner מעריכים כי מכבי חיפה היא זו שתצא עם שלוש הנקודות מהמפגש בין השתיים וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.45 למול ניצחונה של הפועל תל אביב שמוערך ביחס של פי 4.7. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.65.

צ'ירון שרי חוגג (עמית מצפה)צ'ירון שרי חוגג (עמית מצפה)

המשחק השלישי שינעל את משחקי יום שבת יפגיש בין בית"ר ירושלים להפועל באר שבע. מומחי ה-Winner כי הקבוצה בצהוב-שחור היא זו שצפויה לצאת עם הניצחון בסיום תשעים הדקות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.95 למול ניצחונה של הפועל באר שבע שמוערך ביחס של פי 2.95. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.1.

אלירן עטר (דוברות בית"ר ירושלים)אלירן עטר (דוברות בית"ר ירושלים)

יעל אלמור, מ"מ מנכ"ל הטוטו: "זה לא סוד שלחידוש הליגות תהיה תרומה משמעותית להכנסות של טוטו-ווינר שנפגעו קשה בתקופת משבר הקורונה. אבל במקרה הזה היו לנגד ענינו גם שיקולים נוספים: האמנו ואנו מאמינים שלחזרת הספורט בכלל עשויה להיות תרומה חשובה להרמת המורל הלאומי”.

יעל אלמור (שחר גרוס)יעל אלמור (שחר גרוס)