בשבוע שעבר חזרה הבונדסליגה אל המגרשים וסימנה את ניצני חזרת הליגות של אירופה לפעילות. מחר (שישי), יצא לדרך המחזור השני של הליגה הראשונה שחזרה למגרשים עם מספר משחקים מסקרנים וכעת הגיע הזמן לטיפים של מומחי ה’ווינר’.

הדרבי הברלינאי, בין הרטה לאוניון ברלין יפתח את משחקי המחזור ומומחי הווינר מעריכים כי הרטה שניצחה במחזור האחרון צפויה להמשיך בכושר הטוב ולצאת עם שלוש הנקודות מהדרבי היוקרתי. על פי מומחי הווינר, ניצחונה של הרטה מוערך ביחס של פי 1.9 למול 3.05 לניצחונה של אוניון. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.1. לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שפר סקילברד מהרטה יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 0:6 להרטה, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 8,800 ש"ח עם יחס של פי 880.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני באיירן מינכן: שומרים מרחק של 2 מטר

ביום שבת ישוחקו מרבית משחקי המחזור וביניהם פרייבורג הממוקמת במקום השביעי תארח את ורדן ברמן שממוקמת מתחת לקו האדום ונראית בדרך הבטוחה לליגה השנייה. מומחי הווינר מעריכים שפרייבורג לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך לניצחון, אשר מוערך ביחס של פי 2.05 למול יחס של פי 2.7 לניצחונה של ורדן ברמן. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.15.

באותה השעה ייערך מפגש מעניין נוסף בו תארח וולפסבורג את בורוסיה דורטמונד הלוהטת. מומחי הווינר מעריכים שדורטמונד לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת שלוש הנקודות וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.6 למול ניצחונה של וולפסבורג שמוערך ביחס של פי 3.95. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.35.

המשחק שינעל את משחקי השבת בליגה הגרמנית יפגיש בין באיירן מינכן לפרנקפורט. מומחי הווינר צופים כי האלופה לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת הניצחון וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.05 למול ניצחונה של פרנקפורט שמוערך ביחס של פי 12.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 7.