תגידו מזל טוב לקופצת המשולשת האולימפית של ישראל, חנה קנייזבה-מיננקו, שחתמה על הסכם חסות חדש עם ‘שמיר תעשיות אופטיקה בע”מ’, כאשר שווי החסות לשנת 2020 מוערך בכ-130,000 ש”ח.

יגן משה, מנכ"ל שמיר אופטיקה, התייחס להסכם החסות ואמר: "אנו מאמינים ביכולתה של קנייזבה-מיננקו להשיג את הקריטריון למשחקי טוקיו 2020, ורואים בה שגרירה נאמנה של ישראל ושמיר אופטיקה. מעבר לתמיכה הכספית החודשית, נדאג לצייד את האתלטית במיטב מוצרי הספורט שלנו, הכוללים משקפי ספורט EYRES לאימונים, עדשות מגע לתחרויות ועדשות אופטלמיות עם ציפוי מונע אדים”.

חנה קנייזבה-מיננקו (עמית שיסל, באדיבות הוועד האולימפי בישראל)חנה קנייזבה-מיננקו (עמית שיסל, באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

“השאיפה של קנייזבה-מיננקו לייצג את ישראל דומה למה שאנחנו עם הטכנולוגיה והמוטיבציה הישראלית עושים מול המתחרים בעולם כולו. בסוף החודש אני נוסע לחנוך את המעבדה החדשה שלנו בטוקיו בשיתוף פעולה עם רשת החנויות הגדולה ביפן. בעזרתה של חנה אנו מקווים להעלות את המודעות בצורך בבדיקות ראייה לכלל הציבור עם הסיסמא: “Seeing 20/20 in Tokyo 2020", או בתרגום חופשי: רואים 6/6 (20/20) במשחקי טוקיו 2020".

ורד בוסקילה, סמנכ”לית הוועד האולימפי בישראל, בירכה: "לראייה טובה חשיבות גדולה בהצלחה המקצועית של הספורטאית. אני נזכרת שבתקופת היותי שייטת אולימפית המאמן שלי שלח אותי מספר פעמים לבדיקות עיניים בטענה שאני ובת הזוג שלי מפספסות את המצוף בזמן תחרות בגלל בעיות ראייה. בחרתם ספורטאית נפלאה שתהיה לכם לפרזנטורית איכותית מאוד ותודה על תמיכתכם בספורט האולימפי בישראל".