בזכות שערו של עמית זנטי קשרה של בני יהודה מנחש ישראלי זכה להכפיל את עשרת השקלים שהשקיעה בטופס ה-Winner לכדי כמעט 20 אלף ש"ח. המנחש הישראלי תושב הצפון שלח בסוף השבוע האחרון טופס Winner בעלות של 10 ש"ח ובזכות שערו של עמית זנטי וניצחונה של בני יהודה זכה הישראלי להכפיל את סכום זה לכדי כמעט 20 אלף ש"ח. חוץ מניצחונה של בני יהודה הישראלי צפה גם את ניצחונה של לברקוזן על באיירן מינכן, ניצחונה של וואסטהאם על צ'לסי וניצחונה של לצ'ה על פיורנטינה. כל אלו זיכו את המנחש הישראלי ביחס של פי 1,886 ולבסוף יצא עם 18,868 ש"ח.

כמו כן, הערב, ייערכו משחקי מחזור הכדורגל של אירופה. המשחק המרכזי של ספרד יפגיש בין אתלטיקו לברצלונה בפעם הראשונה לעונת 2019/2020. גם כאן בליגה המקומית ייפגשו שתיים מהקבוצות המובילות בליגה הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים. מומחי ה-Winner מעריכים כי ברצלונה צפויה לשמור על הכושר הטוב ממחזור ליגת האלופות באמצע שבוע שעבר וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.15 למול יחס של פי 2.7 לניצחונה של אתלטיקו. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.95.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סביליה מנצחת את לגאנס 0:1

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד המדרידאי מוביל מוראטה עם יחס של פי 5.5, אחריו פליקס עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי ויטולו עם יחס של פי 8. לחובבי ההרפתקאות במידה ותשקיעו סכום של עשרה שקלים על כך שטריפייר יבקיע את השער הראשון ותוצאת הסיום תיהיה 2-4 לאתלטיקו תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 12,100 ש"ח עם יחס של פי 1,210.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הקטאלוני מוביל הפרעוש עם יחס של פי 3.5, אחריו סוארז עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי גריזמן עם יחס של פי 7. לחובבי ההרפתקאות במידה ותשקיעו סכום של עשרה שקלים על כך שדה יונג יבקיע את השער הראשון במשחק ושתוצאת הסיום תיהיה 5-1 לאורחים תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 9,650 ש"ח עם יחס של פי 965.

כמה שעות לפני שריקת הפתיחה באצטדיון לה פיינטה תישמע שריקת הפתיחה של אחד המשחקים המסקרנים בליגה המקומית. על כר הדשא של בלומפילד תארח הפועל תל אביב את בית"ר ירושלים. מומחי ה-Winner מעריכים כי למרות שבית"ר מגיעה לאחר הפסד במחזור הליגה האחרון היא זו שצפויה לצאת עם שלוש הנקודות בתום תשעים הדקות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.65 למול יחס של פי 3.95 לניצחונה של הפועל תל אביב. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.15.

ניר קלינגר (ניסן עייש)ניר קלינגר (ניסן עייש)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד התל אביבי מוביל קמארה עם יחס של פי 6, אחריו עם יחס שווה של פי 9 נמצאים פרנסיס ועמרי אלטמן. לחובבי ההרפתקאות במידה ותשקיעו סכום של עשרה שקלים על כך שפירסמן יבקיע את השער הראשון במשחק ושתוצאת הסיום תיהיה 0-6 תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 12,350 ש"ח עם יחס של פי 1,235.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הירושלמי מוביל החלוץ הירושלמי שלומי אזולאי עם יחס של פי 5, אחריו גדי קינדה עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי גארסיה עם יחס של פי 6.  לחובבי ההרפתקאות במידה ותשקיעו סכום של עשרה שקלים על כך שדיוגו ורדשקה יבקיע את השער הראשון במשחק ושתוצאת הסיום תהיה 6-0 לירושלמים תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 8,450 ש"ח עם יחס של פי 845.