אין ספק שאחת השאלות הבוערות ביותר בכדורגל העולמי הינה מי הכדורגלן הטוב ביותר בכל הזמנים. רגע אחרי ההצגה של מסי בבלומפילד (אחד המועמדים מיותר לציין), גולשי ONE מוזמנים להכריע מי לדעתם באמת היה מעל כולם, ומי הכדורגלנים אשר יכולים להסתפק רק בסגנות.

רוצים לבחור את הכדורגלן הגדול בהיסטוריה ולזכות בבושם מתנת JIMMY CHOO URBAN HERO? לחצו כאן

חמשת המועמדים לבחירתכם היו לעניות דעתנו הראויים ביותר להיכנס לרשימה ולא נפתיע כאשר נגלה שמדובר בפלה, מראדונה, רונאלדו הברזילאי, כריסטיאנו רונאלדו ומסי. כמובן שיש כדורגלנים רבים אחרים שהשאירו חותם בלתי נשכח דוגמת בופון, מלדיני, בקנבאואר, זידאן, רונאלדיניו, ראול, זלאטן וקרויף (והרשימה עוד ארוכה), אבל אלו החמישה שאפשר לומר שיש לגביהם קונצזוס עולמי.

אין ספק שכל אחד מהחמישה מציג ארסנל של הישגים אשר היו מציבים אותו בקלות בראש הרשימה: פלה זכה בשלושה מונדיאלים וכבש מעל לאלף שערים, מראדונה הביא גביע עולמי בלתי נשכח לארגנטינה ואליפות לנאפולי, רונאלדו הברזילאי זכה בשני מונדיאלים, בשני תארי קופה אמריקה ולדעת רבים היה החלוץ הטוב בהיסטוריה, מסי זכה ארבע פעמים בליגת האלופות ובעוד עשרות תארים עם ברצלונה ורונאלדו מציג חמש זכיות בליגת האלופות (מלך השערים של המפעל בכל הזמנים), זכייה באליפות אירופה, זכייה בליגת האומות ובדומה למסי במספר שיאי כיבושים מדהימים.

רונאלדו ומסי נראים לחוצים לקראת הבחירה שלכם... (רויטרס)רונאלדו ומסי נראים לחוצים לקראת הבחירה שלכם... (רויטרס)

כל אחד מהמועמדים היה גיבור עירוני, אחד שחתום על תארים שגרמו לעיר שלמה לחוש גאווה עצומה: פלה בסאו פאולו, מראדונה בנאפולי, רונאלדו הברזילאי במדריד, מסי בברצלונה ורונאלדו במדריד ובטורינו. בלעדיהם, אין ספק שההיסטוריה של הערים הללו היתה נראית אחרת לחלוטין.

מאחר ואף אחד מהמועמדים לא היה זקוק באמת למילים טובות מאיתנו, או מכל אחד אחר, זה הזמן שלכם, גולשי ONE, להכריע מי באמת היה הגדול מכולם – כי לכולנו נמאס מהוויכוחים בטוקבקים וברשתות החברתיות ומהדעות השונות – ההצבעות שלכם תכרענה.

רוצים לבחור את הכדורגלן הגדול בהיסטוריה ולזכות בבושם מתנת JIMMY CHOO URBAN HERO? לחצו כאן

לרכישת הבושם לחצו כאן