סוף השבוע האחרון כמעט האיר פנים למנחש ישראלי, אבל המזל לא היה לצידו. המנחש ששלח טופס Winner16  בעלות של מאה שקלים, כמעט זכה בפרס הראשון בסך 12 מיליון ש"ח לאחר שהצליח לצפות 15 מתוך 16 תוצאות נכונות בטופס, אך שער השוויון של ג'וני, מגנה של וולבס, הותיר אותו להתנחם עם הפרס השני בסך של 314 אלף ש"ח.  

ישראלי תושב חיפה שלח את טופס ה-Winner16  וכמעט וזכה בפרס הראשון בסך 12 מיליון ש"ח, לאחר שצפה נכון את כל תוצאות המשחקים בטופס, למעט המשחק מהליגה האנגלית. הדרך של הישראלי ל-15 התוצאות הנכונות לא הייתה פשוטה. טופס ה-Winner16 כלל את משחקיהם של ברייטון נגד אברטון, בו ניצחו השחפים בתוספת הזמן משער עצמי של לוקה דין ואת ניצחונה של הופנהיים על הרטה ברלין.

במשחק בין ניוקאסל לוולבס, הישראלי סימן בטופס ניצחון למגפייז ובדקה ה-37 מגנה של ניוקאסל ג'מאל לאסלס הבקיע את השער לזכותה של קבוצתו מה שהעלה את רף הציפייה. המנחש כבר ראה את הפרס הראשון בידו, כאשר המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון לניוקאסל, אבל אז בדקה ה-73, ג'וני, מגנה של וולבס, הבקיע את שער השוויון שניפץ לישראלי את החלום ושלח אותו להתנחם בפרס השני בסך 314 אלף ש"ח.