הדרבי הראשון של מדריד בעונת 2019/20 ייערך מחר (שבת, 22:00) לראשונה, כאשר הקבוצה של זינדין זידאן "תחצה" את הכביש ותתארח אצל היריבה העירונית אתלטיקו לקרב על השליטה הספורטיבית בעיר. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV. 
 
מומחי הווינר מעריכים כי החבורה של דייגו סימאונה צפויה לרשום ניצחון ביתי בסיום המשחק וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.25 למול ניצחונה של ריאל, שמוערך ביחס של פי 2.4. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.2. את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד של אתלטיקו, מוביל דייגו קוסטה עם יחס של פי 5, אחריו ז'ואאו פליקס, עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי אנחל קוראה עם יחס של פי 10. אם תהמרו בסכום של 10 ש"ח שחוסה חימנס יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 0:6, תזכו להכפיל את סכום הימורכם לכדי 10,600 ש"ח עם יחס של פי 1,060.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מבריק: ככה בלם חכם מזנק ועוצר טיל לשער

 את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד השני, מוביל קארים בנזמה עם יחס של פי 5, אחריו גארת’ בייל עם יחס של פי 7 ובמקום השלישי הרכש החם אדן הזאר עם יחס של פי 10. אם תהמרו בסכום של 10 ש"ח שקאזמירו יבקיע את השער הראשון במשחק ושתוצאת הסיום תיהיה 2:4 לריאל, תזכו להכפיל את סכום הימורכם לכדי 11,100 ש"ח עם יחס זכייה של פי 1,110.
  
בישראל ייערך לו דרבי נוסף, זה של תל אביב, אבל לא הצהוב - אדום, אלא הכתום - אדום. מומחי הווינר מעריכים כי בני יהודה תצא עם הניצחון בתום תשעים הדקות ושהפועל תמשיך את היכולת הרעה שמלווה אותה מתחילת השנה. ניצחונה של בני יהודה מוערך ביחס של פי 2.5, לעומת ניצחונה של הפועל שמוערך ביחס של פי 2.6. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.55.