מכבי נתניה הודיעה היום (שישי) רשמית על הסכם חסות חדש עם אינטר-סיטי נדל"ן, חברת יזמות ובנייה של פרויקטים למגורים ולתעשייה בין היתר תמ”א 38, בנייה רוויה, שכונות של בנייה פרטית ועוד, כאשר הלוגו של החברה יתנוסס על גבי מכנסי המשחק של מדי הקבוצה.

בהודעה הרשמית נכתב: "אינטר-סיטי נדל"ן מצטרפת למשפחה המורחבת של נותני החסות של מועדון מכבי נתניה, משפחה המונה כ-30 שותפים עסקיים אשר צועדים יד ביד עם המועדון ויחד מבססים את מקומו כאחד מחמשת המועדונים הגדולים בישראל".

שחקני מכבי נתניה חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני מכבי נתניה חוגגים (חגי מיכאלי)

מנכ"ל המועדון, ניב גולדשטיין, אמר: "אנו שמחים וגאים לצרף נותן חסות חדש נוסף למשפחת מכבי נתניה. העונה, ניתן לראות שעוד ועוד עסקים מעוניינים להצטרף לפרויקט שהתחלנו לפני ארבע עונות, אותו פרויקט שאנו מקווים שימשיך לעשות חיל, לגדול ולהתפתח - הן ברמה המקצועית והן ברמה השיווקית. אני רוצה לאחל בהצלחה לשותפה החדשה שלנו, חברת אינטר-סיטי ולעומד בראשה, מר גל חלפון. כולי תקווה לשיתוף פעולה מתמשך ופורה".

גל חלפון, מנכ"ל אינטר-סיטי נדל"ן, הוסיף מצדו: "שמח להצטרף כנותן חסות למועדון המפואר והיקר הזה. מועדון שאני כילד גדלתי עליו והיום מגדל את הילדים שלי לאהוב אותו".