הסופ"ש האחרון היה מותח במיוחד עבור שלושה ישראלים, ששלחו בסוף השבוע האחרון טופס ‘ווינר 16’, וכמעט זכו בפרס הראשון בסך 10 מיליון שקלים. הארבעה הצליחו לצפות כמעט את כל התוצאות הנכונות, אלא ששעריהם של עמית כהן מרעננה, רמי אודין מריימס ו-וויל יוז מווטפורד השאירו אותם להתנחם כל אחד בפרס השני עם 15 תוצאות מדויקות מתוך 16 שבטופס.

אחד מן הישראלים, תושב לוד, שלח את הטופס בסוף השבוע האחרון, וכמעט זכה בפרס הגדול, לאחר שצפה נכון את כל תוצאות המשחקים, למעט המשחק מהליגה המקומית בין הפועל רעננה לבית"ר ירושלים. הישראלי סימן בטופס הימור כפול, גם X וגם 2 אך בדקה ה-66 שערו של עמית כהן, קשרה של האדומים, ניפץ את חלום הפרס הראשון והשאיר את המהמר עם הפרס השני בסך כמה עשרות אלפי שקלים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: "נראינו רע מאוד"

שני ישראלים נוספים תושבי הצפון, שלחו את טפסי ה’ווינר 16’, וגם הם היו קרובים לפרס הנחשק לאחר שצפו נכון את כל התוצאות בטופס למעט משחק אחד בו לא ראו את הנולד. הישראלי הראשון היה בטוח כי המשחק בין ריימס לליל מהליגה הצרפתית ייגמר בתיקו ולכן סימן בטופס X, אך לצערו בדקה ה-59 נשרק פנדל לטובת ריימס ומוסא דומבייה הבקיע את השער הראשון לטובת המארחת, ורגע לפני שריקת הסיום הכפילה את התוצאה וסיימה את המשחק בניצחון 2-0, מה שהשאיר את הישראלי להתנחם בפרס השני. 

הישראלי השני האמין כי ניוקאסל שאירחה את ווטפורד תמשיך את התצוגה הטובה מהמחזור האחרון בו השיגה ניצחון חוץ קשה מול טוטנהאם, וסימן 1 בטופס. לצערו כבר בדקה השנייה ווטפורד הבקיעה ולקראת סיום המחצית הראשונה פביאן שר, חלוצה של ניוקאסל, הבקיע את שער השיוון שנשמר עד לסיום המשחק והותיר לו את הפרס השני בלבד.

עמית כהן חוגג (איציק בלניצקי)עמית כהן חוגג (איציק בלניצקי)

ישראלי נוסף שלח טופס ווינר בסוף השבוע האחרון בעלות של 40 שקלים, ודווקא אותו עמית כהן שגזל את הפרס הראשון מאחד המהמרים הוא זה שאמון על זכייתו של אחר ב-20 אלף שקלים. הטופס אותו שלח הישראלי לא היה פשוט, בין המשחקים שצלח היה התיקו המפתיע בין ריאל מדריד לויאריאל, תיקו נוסף בדרבי הקטן של תל אביב וגולת הכותרת - ניצחון של הפועל רעננה על בית"ר ירושלים. יחס הזכייה של הישראלי עמד על פי 524. השבוע, הפרס הראשון ב’ווינר 16’ יעמוד על ארבעה מיליון שקלים.