מחריף המאבק בין עובדי הבורסה לניירות ערך לבין המנכ"ל, איתי בן זאב. ביום חמישי הקרוב מתוכננת פתיחת מסחר בהשתתפות המנכ"ל יחד עם חברי מנהלת הליגות לכדורגל, בעקבות ההסכם שנחתם בין הבורסה כנותנת חסות לבין המנהלת.

במייל ששלח ועד העובדים לכלל עובדי הבורסה, קרא ועד העובדים להחרים את האירוע וכתב: "אנו מנחים את כל העובדים לא להשתתף בטקס פתיחת המסחר ביום חמישי, 22 באוגוסט 2019”.

המחאה של ועד עובדי הבורסה (מערכת ONE)המחאה של ועד עובדי הבורסה (מערכת ONE)

עוד נכתב בהודעה כי "מנכ"ל הבורסה בחר בדרך של השחרת העובדים באין ספור כתבות באתרים השונים, וזאת ללא הפוגה מתחילת הסכסוך. מכיוון שפינו וליבנו שווים, אנו לא יכולים לחגוג עם המנכ"ל את טקס פתיחת המסחר לחסות שהבורסה מעניקה למנהלת ליגת הכדורגל”.

בסיום ההודעה, שלח הוועד מסר למנכ"ל וכתב: "במצב הנוכחי, וכדי להימנע מאי נעימויות – אנו מבקשים שהמנכ"ל לא יזמן את העובדים ל"חגיגות" מעין אלו”. כזכור, דירקטוריון מנהלת הליגות לכדורגל אישר הסכם חסות ראשית לשלוש השנים הבאות עם הבורסה לניירות ערך בתל אביב. במסגרת ההסכם, שמה הרשמי של ליגת העל יהיה במהלך שלוש עונות המשחקים הקרובות "ליגת הבורסה לניירות ערך", והיקף החסות הוא מעל 12 מיליון ש”ח לשלושת העונות הבאות.