נשיאו לשעבר של מועדון הכדורגל של ברצלונה, ז'ואן לאפורטה, הצטרף היום (שלישי) כשותף בסטארטאפ הישראלי "SkillSet" העוסק בהנגשת ידע וטכניקה לספורטאים צעירים בענפים שונים. לאפורטה, שנחשב למי שאחראי על הצלחתה של האקדמיה של ברצלונה "לה מאסיה", יגיע בסוף החודש לארץ לפגישה פרטית עם מספר אנשי עסקים, בהם חלק מבכירי המשק כמו אודי אנג'ל ומני וייצמן, המעוניינים להשקיע בחברה הישראלית שהקימו האחים שאבי ונועם חכמון ואליהם חברו דור בלך ושחקן נבחרת ישראל עידן ורד.

SkillSet תאפשר למידה אונליין של טכניקות ספורט, באמצעות צפייה במגוון קורסים שמעבירים הספורטאים ואנשי המקצוע המובילים והמוכרים ביותר בעולם הספורט. בחברה כבר חתומים שמות גדולים כמו פאביו קנאברו, אלסנדרו דל פיירו, וגם ערן זהבי ויוסי בניון הישראלים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
זהבי מצטרף לחברת הסטרטאפ SKILLSET

בשיתוף עם כל שחקן/איש מקצוע החברה מפיקה קורס באורך של כשעתיים, אשר יחולק לפי תתי-נושאים לפרקים באורך של כ-10-15 דקות כל אחד. כל תת-פרק יהיה זמין לרכישה אינדיבידואלית ולצפייה דרך הפלטפורמה. הקורסים ישווקו לקהל בינלאומי, בין היתר, בעזרתם של המדריכים המפורסמים של הקורסים. אחד היעדים הראשונים הוא השוק הסיני, שם ערן זהבי מככב על הדשא ופאביו קנאברו על הקווים, כשלאחרונה האיטלקי גם פתח מאות בתי ספר לכדורגל ברחבי המדינה בשיתוף פעולה עם ההתאחדות לכדורגל הסינית, והקורסים של החברה אמורים להשתלב גם שם.

גם לאפורטה מתפקד בין היתר כיועץ מטעם ההתאחדות האולימפית בסין ואמור לעזור בשוק זה, כמו גם בשוק הספרדי. בנוסף לאפורטה, שנחשב לנשיא המצליח ביותר בהיסטוריה של מועדון הפאר הקטלוני, צפוי גם לפעול להחתמתם של כוכבי העל של המועדון מההווה והעבר.

פאביו קנאברו. גם הוא חלק מהסטארטאפ (רויטרס)פאביו קנאברו. גם הוא חלק מהסטארטאפ (רויטרס)