זה היה באוויר ועכשיו זה רשמי: הערב (שבת) פנרבחצ׳ה הודיעה באופן רשמי על החתמתו של איגור קוקשקוב על חוזה לשלוש שנים. לאחר משא ומתן כושל עם שאראס, שכבר היה על סף סיכום אבל לבסוף העדיף לחתום בברצלונה, נשיא המועדון, עלי קוץ׳, הבטיח כי הוא ימצא מאמן בכיר אחר וכעת הוא גם קיים. מדובר גם בהצהרת כוונות, כשהדיבורים על כניסה לתקופה פחות הישגית אינם נכונים והמטרות נותרו כמו שהן.

הסרבי, בן ה-48, שמחזיק גם באזרחות אמריקאית, התמנה למאמן ראשי לראשונה בעונת 1995/1996 והפך לצעיר ביותר בתולדות יוגוסלביה לעשות זאת, בגיל 24 בלבד. בשנת 1999 הוא עבר לארה״ב ובעונת 2000/2001 התמנה לעוזר מאמן בלוס אנג׳לס קליפרס. לאחר מכן הוא התמנה לתפקיד גם בדטרויט (איתה זכה באליפות ב-2004), פיניקס, קליבלנד, אורלנדו ויוטה, עד שבעונת 2018/2019 הוא הפך למאמנה הראשי של הסאנס והפך לראשון לעשות זאת בתור אחד שנולד מחוץ לארה״ב או קנדה. לאחר שפוטר בקיץ שעבר, הוא הפך להיות עוזרו של לוק וולטון בסקרמנטו.

אובראדוביץ'. נמצא לו מחליף (מערכת ONE)אובראדוביץ'. נמצא לו מחליף (מערכת ONE)

בנוסף, הוא היה עוזרו של ז׳ליקו אובראדוביץ׳, שלנעליו הוא יכנס, בנבחרת סרביה בין השנים 2004-2005, לאחר מיכן אימן את נבחרת גאורגיה במשך 11 שנים ואז עבר לנבחרת סלובניה, במדיה כיכב לוקה דונצ׳יץ׳, אותה הוא הוביל לזכייה היסטורית ביורובאסקט 2017. בחודש נובמבר של השנה שעברה הוא חזר לסרביה, הפעם כמאמנה הראשי, והוא מיועד להוביל אותה באולימפיאדת טוקיו שנדחתה לקיץ הבא.