ג’יימס הארדן נתן הלילה (בין רביעי לחמישי) הצגה בניצחון של יוסטון 93:102 על הלוס אנג’לס קליפרס, כשקלע לא פחות מ-47 נקודות במשחק נהדר שלו והוביל את קבוצתו לניצחון חמישי ברציפות. הארדן מוביל את הליגה עם 38.2 נקודות למשחק ולא נראה שהוא מתכוון לעצור.

לאחר הניצחון המוחץ חברו של הארדן לקבוצה, ראסל ווסטברוק, עקץ את מי ששמר על הארדן במהלך המשחק, פטריק בברלי, וטען כי הוא אשם בכך שהארדן קלע 47 נקודות: “הוא עובד על כולכם שהוא עושה הגנה. הוא סתם מתרוצץ, לא שומר על אף אחד ולא עושה שום דבר. כל המהומה הזאת שלו ובסוף קלעו עליו 47 נקודות”.

בין השניים יש דם רע כבר תקופה, ווסטברוק אף נצפה חוגג בזמן שנשרקה עבירה שישית לחובתו של בברלי, שלא הסתיר את תחושותיו ביציאה מחדר ההלבשה: “לא עכשיו, אל תתחילו, לא אכפת לי מזה”.

פטריק בברלי מול ג'יימס הארדן (רויטרס)פטריק בברלי מול ג'יימס הארדן (רויטרס)

הגארד של הקליפרס הוסיף: “קיבלתי עבירה טכנית רק בגלל שהסתכלתי על השופט, כנראה, יותר מדי זמן. מסתבר שעכשיו אתה לא יכול להסתכל על אנשים בליגה. המאמנים, הצוות והשחקנים עובדים קשה מדי כדי להתכונן לכל משחק בשביל לתת למשחקים להיות מוכרעים על ידי החלטות של שופטים”.

מייק ד'אנתוני (רויטרס)מייק ד'אנתוני (רויטרס)

מי שבחר דווקא לומר דברים לזכותו של בברלי הוא מאמן יוסטון מייק ד’אנטוני: “הרגע שבברלי יצא מהמשחק היה רגע חשוב מאוד. הוא הציק להארדן כל הערב. פטריק הוא אחד השחקנים האהובים עליי, הוא נותן את כל כולו. זה שחקן שאתה רוצה בקבוצה שלך, אם אתה רוצה לנצח, אתה צריך בחורים כמוהו”.