אחרי שטריי יאנג, דריק ג’ונס ג’וניור, דיאנדרה אייטון ופטריק בברלי השלימו את המלאכה והשיגו כרטיס לרבע הגמר של טורניר ה-NBA 2K של שחקני הליגה הטובה בעולם, הלילה (אור לשני) ארבעה נוספים השיגו את הכרטיס לשלב הבא והם מונטרזל הארל, אנדרה דראמונד, דווין בוקר ורוי האצ’ימורה.

כעת, משחקי רבע הגמר ייראו כך: דריק ג’ונס ג’וניור מול הארל, בוקר מול האצ’ימורה, אייטון יפגוש את יאנג ודראמונד את בברלי. המנצח בטורניר יזכה כמובן ב-100 אלף דולר אותם יתרום על פי ראות עיניו לגוף שיבחר שמטפל בקורונה בארצות הברית.

המשחק החד צדדי ביותר עד עכשיו היה המפגש בין שניים מהסנטרים הטובים בעולם, אך דראמונד כלל לא התקשה מול דמרכוס קאזינס וניצח אותו בלא פחות מ-52 נקודות הפרש, כאשר הוא בחר בלוס אנג’לס לייקרס בעוד המפסיד בברוקלין. אחרי תצוגת תכלית, סנטר קליבלנד רשם 49:101 מטורף בדרך לשלב הבא.

הארל ששיחק עם הלייקרס רשם תצוגה נהדרת מול דומנטאס סאבוניס שנשאר מצדו לויאלי לאינדיאנה, בדרך ל-51:73 בסיום, במשחק חד צדדי למדי. דונובן מיטשל והאצ’ימורה ניהלו מותחן, אבל ברוקלין של מיטשל נכנעה ללייקרס של יריבו 74:71, לא לפני שספנסר דינווידי החטיא שלשה שיכולה הייתה לשלוח את המשחק להארכה. דינווידי ענה בצורה מצחיקה לנושא.

דווין בוקר בחר במילווקי מול מייקל פורטר ג’וניור ששיחק עם הלייקרס ואחרי המשחק בין השניים, שהיה מלווה בטראש טוק של ממש, ניצח גארד פיניקס 75:85 והתקדם לשלב הבא של הטורניר. חשוב להזכיר שכל שחקן בחר בפול של 8 קבוצות ואסור לו להשתמש פעמיים באותה קבוצה במהלך הטורניר, כך שבדרך לזכייה על השחקנים להשתמש בארבע קבוצות.