בעוד שהתקווה של ראשי ה-NBA למצוא כמה שפחות נדבקים במהלך הבדיקות שיבוצעו לשחקנים ולצוותים המקצועיים, מי שאובחן כנשא של הנגיף הוא כוכב העבר של הניקס, פטריק יואינג. על פי הדיווחים, סנטר העבר האגדי, כיום בן 57, מקבל טיפול בבית החולים.

אותו יואינג גם התייחס לסדרת הסרטים הדוקמנטרית ‘הריקוד האחרון’ שגוללה את הסיפור הבלתי נשכח של עונת האליפות של שיקגו ב-1997/8 שהייתה האחרונה בשושלת המפוארת של מייקל ג’ורדן וזכה לשבחי המבקרים ומעריצי הליגה, אבל גם לביקורת קשה מצד שחקנים באותה התקופה, כאלו ששיחקו מול MJ וכאלו ששיחקו לצידו: “אני חייב לחיות עם ההפסדים ההם, עם התקופה איתו, כל המאבקים עם הבולס, חי את זה יום יום”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הגרף חושף: המרוויחים הגדולים ביותר ב-NBA

“הייתי הצופה בשורה הראשונה של שיקגו ההיא, עכשיו יש להם דוקומנטרי שיוכלו להמשיך לנופף במה שעשו. ראיתי רק קצת, אבל אז אני עוזב את זה והולך לעשות דברים אחרים, כבר חייתי את הדברים שמופיעים שם, אין לי סיבה לראות את זה, אני מכיר את מייקל מצוין והוא מדהים”, הוסיף בתכנית של דן פטריק.

הסנטר האגדי המשיך: “אנחנו בניקס היינו אחת הקבוצות שהייתה צריכה להתמודד איתו פנים אל פנים. כיריב, אסור לך לחשוב שאתה עומד לשחק אחד על אחד מול השחקנים הטובים בעולם ובהיסטוריה של המשחק. אתה עולה לפרקט עם החברים שלך וחושב איך לקחת מהם את הניצחון. שיחקתי בליגה 17 עונות ובשישה פלייאופים פגשנו את הבולס, ניצחו רק פעם אחת, לצערי זה קרה רק כשג’ורדן עוד לא שיחק שם”.

מייקל ג'ורדן (רויטרס)מייקל ג'ורדן (רויטרס)

האופי של ג’ורדן במפגשים ביניהם: “הוא היה עושה טראש טוק מהיום הראשון שלו בליגה ומהיום הראשון שפגשתי אותו, גם היום שאני פוגש אותו הוא עושה את זה ואומר לי שמעולם לא ניצחתי אותו”.